görsel
sosyal alemin meşhur ettiği gençliğin güncel fenomenlerinden yeni nesil bir gay vatandaşımız.dedikodular doğru ise ayda 200bin tl kazanıyormuş.
iyi makyaj yapıyor adam ama iyi de kazanıyor yalan yok.ayrıca odasına gelen çiçekleri kim yolluyor merak ediyorum.
insanların her anını takip ettiği, güldügü, görünce sevindiği, ciddi paralar kazandırdığı kişi.

O böylesine "fenomen" olurken Rüzgar erkoçlar gibi düzgün yaşayan insanların tepki alması akıllarda soru tabi.
Bu adama sempati duyanları görünce,duygulanıp ağlayan insanları,destekleyenleri gördükçe ben utanıyorum.sonuçta bizim memleketimizin bir ailevi yapısı adetleri töresi vardır.bu demek değildirki eşcinseller ölmeli ya da yok edilmeli.Onlarda hepimiz gibi birer insanlar ama bu başlıkta adı geçen aşağlık,iğrenç herif resmen oynuyor türk gençlerini zehirliyor.nasıl normal bir insan sürekli cinsellikle ilgili konuşmuyorsa ağzını yanlış kelimelere karşı kapatabiliyorsa aynısını böyle sırf prim yapmak için böyle şeyler kullanan insanlardanda beklemek lazım.Bence insanlardaki homofobi böyle insanlar yüzündendir.
bu karbon yığını olmaktan başka birşeye yaramayan yaratığı yaptığı aptallıklara gülerek ünlü ettiniz ya mısırı patlattım izliyorum.
Boş boş konuşan,niye fenomen olduğuna anlam veremediğim ve rivayetlere göre ayda 200 bin tl aldığı söylenen djdir
Kerimcan durmaz'ı snapten takip etmek gibi bir hata yaptım. Ne olduğu umrumda olmamakla birlikte beni yaralayan şey bu enerjiyi nerde bulduğu. Her gün başka bir yerde olup deli gibi eğlenmeyi nasıl başarabiliyor. Onun geçirdiği herhangi bir sıradan gecesi bizim 5 ayımızı nötrleyen eğlence kıvamında. Kendisine maşallahımı sunuyorum.