kerimcan durmaz

sosyal alemin meşhur ettiği gençliğin güncel fenomenlerinden yeni nesil bir gay vatandaşımız.dedikodular doğru ise ayda 200bin tl kazanıyormuş.
derslerden kafani kaldiramadigin zaman hayati sorgulatan insanlardan biridir. kac yil okumak lazim be kardesim soyle gamsiz yasamak icin
iyi makyaj yapıyor adam ama iyi de kazanıyor yalan yok.ayrıca odasına gelen çiçekleri kim yolluyor merak ediyorum.
feci şekilde bağımlılık yapan snap fenomeni. (bkz: olaaaayyyyyy looobuteeen)
insanların her anını takip ettiği, güldügü, görünce sevindiği, ciddi paralar kazandırdığı kişi.
o böylesine "fenomen" olurken rüzgar erkoçlar gibi düzgün yaşayan insanların tepki alması akıllarda soru tabi.
bu adama sempati duyanları görünce,duygulanıp ağlayan insanları,destekleyenleri gördükçe ben utanıyorum.sonuçta bizim memleketimizin bir ailevi yapısı adetleri töresi vardır.bu demek değildirki eşcinseller ölmeli ya da yok edilmeli.onlarda hepimiz gibi birer insanlar ama bu başlıkta adı geçen aşağlık,iğrenç herif resmen oynuyor türk gençlerini zehirliyor.nasıl normal bir insan sürekli cinsellikle ilgili konuşmuyorsa ağzını yanlış kelimelere karşı kapatabiliyorsa aynısını böyle sırf prim yapmak için böyle şeyler kullanan insanlardanda beklemek lazım.bence insanlardaki homofobi böyle insanlar yüzündendir.
bu karbon yığını olmaktan başka birşeye yaramayan yaratığı yaptığı aptallıklara gülerek ünlü ettiniz ya mısırı patlattım izliyorum.
şişirilmiş bir balondur, yakında sönecektir. hayranlarına ileride ben bunu mu takip ediyormuşum pişmanlığı yaşatacaktır.
boş boş konuşan,niye fenomen olduğuna anlam veremediğim ve rivayetlere göre ayda 200 bin tl aldığı söylenen djdir
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim