komite gecesi

komiteden önceki son gecedir. bir garip tıbbiyelinin zihninin kontrolünü tamamiyle bıraktığı, okuduklarını anlamaya çalışmadan direkt hafızaya yığmaya çalıştığı azap dolu gece. iç ses bir yandan yat uyu çalıştıklarını da unutacaksın derken diğer yandan daha farma var, pato var nereye gidiyon daha diye isyan eder. kahveler çaylar son damlasına kadar etki etsin diye dualar edilir ama komite haftasının tüm yorgunluğuna dayanmayan bünye "ee yeter bu kadar yatıyom ben yarın sabah bakarım özetlere." diyerekten yavaştan yatağa doğru yol alır. bir daha bakılamayan unutulup giden özetler...

bir de son gece sözlükte takılan insanlar vardır. onlara küçük spotlar verin. ( yazar burda beyninin %98 ini komiteye ayırdığı için cümlenin sonunu nasıl toplayacağına karar veremiyor.)
soruları iyi oku. şık elerken dikkat et. yanında su götürmeyi unutma. sakinliğini koru.
psikolojinin buhranlar içine düşüşünün pik yaptığı gecedir. her yer not. her yer ezberlenmesi beklenen şey. her yer komite. her yer ders. bıktım hepinizden demeye sebep olur. bu sistemi hazırlayanın, işletenin, devam ettiren herkesin ne kadar beceriksiz bir iş yaptıklarına yakınır durur ama her şeye rağmen çalışmak zorunda oluşunla birlikte o beynin patlasa da devam edersin.
473 ml redbull ve 15 dk arayla yakılan sigarayla az da olsa çekilir hale gelebilen gecedir.
işte tam da şu andır. vicdanım çıkmışlara son kez bakmamı söylerken aklım beni durduruyor(nasıl akılsa artık swh) olduğu kadar olmadığı kader moduna bağlayıp kendi kendimi sakinleştirmekte ve teselli etmekteyim.
çıkmış bakmıyorsanız sınavda maksimum 2-3 soru kazandıracak gecedir.

içerik kuralları - iletişim