komite sonrası düşülen boşluk

sınava çalışırken o soğuk ıssız kütüphane ortamında aklına birbiri ardına gelen muhteşem eğlenceli fikirlerin birden ortadan kaybolması. ulan ne yapacaktım ben ? sınav olmadığı zamanlarda napıyorduk ? kimdim la ben ? neyse uykusuzum ben bi uyuyum.
tadından yenmez. özellikle komite ağır geçtiyse uzar da uzaar. sonra bi bakmışsın komitecik gelmiiiş
komite gününe hatta komite saatine kadar ciddi bir tempoyla çalışmaya alışan beynin sınav sonrası "şimdi ne yapıyoruz yani" uyarısını verdiği boşluktur.
sadece kurul akşamı yaşadığım histir,zira ertesi gün yeni kurula başlanır
insanın omuzlarından sanki dünya kalkmış gibi bir his yaşatır ancak bi hafta sürer.beynin o komiteye ait ne var ne yoksa siler.adeta kuş gibi hafiflersin,çiçekler yeni açar,kuşlar ilk defa bu kadar güzel öter senin için
dersten başka meşgalesi olmayan asosyallerin problemidir.
yerini staj sonrası düşülen boşluğa bırakır. beşinci sınıfın ikinci dönemine gelindiğinde ise "sınav mı ne sınavı? ya onu geç de akşama ne çalışsam?" moduna geçiş yaparsınız.
`öss sonrası düşülen boşluk`un yerini tutmaz.. hayayımda yaşadığım en büyük boşluktu..

gereksiz olan tıp fakültesinin ilk üç sene eğitimi sırasında yapılan komite sınavlarının ardından yapacak iş bulamama durumu..
benim rutinlerim vardı. sınav sonrası iskendere gömülüp ardından sinemaya gitmek gibi... hayat bir sonraki komiteye üç hafta kalana kadar böyle boş devam ederdi.
şu an içinde bulundugum durum.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim