bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettiğim, şimdilerde haftasonu kahvaltılarımın vazgeçilmezi haline gelen komedi show.kendine has konseptiyle hasan can kaya'nın cem yılmaz'ı andıran stand-up tarzı birleşince ortaya güzel bir iş çıkmış. şimdilik youtube [https://www.youtube.com/channel/UCZaLuJes84DyH-vLrTWhSLA ~ kanalı] üzerinden yayınlanıyor. henüz adını duymamış tıbbiyelilere tavsiyemdir. azcık yüzünüz gülsün.(*)
Gülmek için tavsiyemdir . Her bölümü aynı kalitede değil maalesef , bölümün kalitesini asıl belirleyici ;konuşanlar .benim favori bölümüm ise 12 . Konuksuz da daha güzel ayrıca . Ünlüler böyle formatlarda gergin oluyorlar nedense .
ultra basit konsept ile trend olmuş program. basit dediysem bok atmak için değil. bazı bölümleri oldukça eğlenceli ama bu kadar çok kanalın olduğu dönemde bu kadar basit fikirle hit olmak da enteran geliyor.
İzledikçe bok, göt, yavşak, bebiş, hayatım, amk, şıçmak ve fantazi gibi kelimeleri önüne gelene sanki rahatça kullanabilirmişsin gibi hissettiren (*) youtube kanal ve programı. Bazen abartılı küfrediyor, espriler standartlaşmış olsa da ben izlemekten keyif aldım. Basit de değil ayrıca, hiç tanımadığın 20 kişinin karşısına çıkıp, samimi diyalog kurmak, yer yer gelen triplere takılmadan aynı ritmde devam edebilmek her babayiğidin harcı değil.