korkulacak kisiler

aşırı dedikocu kişilerdir. çünkü birlikte dedikodu yaptığı kişinin bile arkasından konuşacak kadar boşturlar. konuştukça dahada rahatladıklarını hissederler ama kendi hayatını da mahveder.
aynı bir balona benzetebiliriz sürekli basınç azalıyor ve balon da sürekli yükseliyor sonu malum.
(bkz: atm)(bkz: boş tenekeden çok ses çıkar)
hayatta kaybedecek bir şeyi olamayan insanlar, bağımlılar, cahiller, bilgisini sadece ve sadece çıkarları doğrultusunda kullananlar, ilkesiz insanlar ve en çokta benciller bu liste uzar gider bunlar heryerdeler bakkalda manavda işyerinde hastanede atm kuyruğunda trafikte... kısacası insanlar(!) daha fazla yazmayayım da insanlardan nefret ettiğim anlaşılmasın
tabiki de kaybedecek bir şeyi olmayan insanlar
kaybedecek hicbir seyini birakmadigin insandir. net. gunu gelince agzina tukurecektir. kaybetmesiyle sinsiligi ve cakalligi korele olarak artar ayrica.dikkat edin derdim ama etmeyin. olmasi gereken olur zaten.
sosyopatlar, narsistler, pasif agresifler, bir de ezilen, hor görülen kişiler.
çevresindeki olur olmaz herkesle arasını iyi tutmak uğruna her şeyi yapabilecek, popülarite hastası insanlar.
yalan söyleyen ve bundan pişmanlık duymayanlar, her şeyi en iyi ben bilirim düşüncesinde olanlar, sözünüzü kesip tamam ben anladım deyip hiçbir şey anlamamış olan insanlardır. bu kişiler hayatlarında kaybetmeye ve yanlış yapmaya mahkumdurlar ama bunu kabullenmezler. hata yaptın dediğinizde ise neyse ne canım canımız sağ ya diyip hatadan sıyrılmaya çalışırlar. sonra da sizin hatalarınızın dedikodusunu yaparlar, milletin ağzına verirler. bu tip insanlar korkulacak kişilerdir.
diş fırçasının hangisi olduğunu karıştıran kişiler. her an sizinkiyle karıştırma ihtimalleri vardır. düşüncesi bile dehşet verici.
daha kötüsü de renk takıntısı olan bazi küçük çocuklar. dış fircanizin rengini beğendiyse, geçmiş olsun.
 spoiler!
based on a true story
çilingir masasına yemek yemeden gelenler...

"şüphesiz ki (o) bu insanları mezeleri bitirsin, ibret olsun diye yarattı."


not: masaya yemek yiyemeden gelen arkadaşa yemek ismarlamamak da bir o kadar büyük kabalık sayılır.*
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim