kurtlar vadisi darbe

çekileceğini duyduğum kurtlar vadisi filmi. link burada
film için hazırlanan sitenin alan adının mayıs 2016da alındığı iddia edilen film.
haberi görünce alan adını satın alayım diye girdiğimde kurtlarvadisidarbe.com alan adının 18 mayıs 2016 tarihinde pana film tarafından satın alındığını görünce oldukça şaşırdım. madem kamuoyunun yoğun isteği üzerine filmi çekmeye karar verdiniz 2 ay önceden niye satın aldınız alan adını.

kurtlar vadisini ilk bölümlerinden beri izleyen biri olarak bu kadar yayılmış bir örgüt olması ve ülkenin kilit noktalarını da ele geçirmiş olmalarına rağmen bunca yıldır dizide fetö ile ile ilgili tek bir eleştiriyi bırakın bahsinin bile geçtiğini hatırlamıyorum.
kvp-cemaat göndermesi https://www.google.com.tr/amp/www.cumhuriyet.com.tr/amp/haber/kultur-sanat/50399/fethullah_gulen_i_vadi_de__muhterem_bey__yaptilar.html

14 mart 2014 cuma
kurtlar vadisi dizisinin son bölümü paralel devlet senaryosu gibiydi. dizide, mit'e baskın olayı da canlandırıldı. cemaate ağır göndermelerde bulunuldu. savcı zekeriya öz'ün tıpatıp benzeri bir oyuncu savcı rolünde, devlet görevlilerini içeri aldı. savcı'ya sorgudayken tel aviv'den telefon gelme sahnesinde, cemaatle, israil'in yakın ilişkisi var vurgusu yapıldı.
son kelimeyi dabbe şeklinde okuyup afallamama sebep olan başlık

içerik kuralları - iletişim