Bunu yapanların yüzüne bakın aynı orklara benzerler. Ders çalışmaktan yıkanmayı unutmuslardır abur cubur yemekten beden kitle indeksleri en az 26.5 tir
Çok çok aşırı acıktığım ve mola vermeye zamanım olmadığında aldığım bisküvinin paketini kütüphanede açmak beni en geren hareketlerden biridir. Aman kimse rahatsız olmasın kaygısıyla o paket açıldıktan sonra o kadar yavaş çiğnerim ki bisküvi ancak 1 saatte bitebilir.Benim gibi yapan insanlara anlayış gösteririm ama kütüphaneye selfie çekmeye gelip kütür kütür yemek yiyenlerden nefret ederim.
bir de eziLip Büzülerek açanlar var ama faydası yok sadece içecekler çok rahatsızlık vermiyor yiyeceğinizi 5 dk da yiyip çalışmanıza geri dönün dostlar hem sizin hem diğerlerinin dikkati dağılmasın neyse artık kütüphanede de çalışmıyorum ama diğerleri çekmesin sohbetçilere de bir şey demiyorum onlar level Atlamış
Bisküvi yerine kek tercih edebilirsiniz. Bir de Kütüphaneye girmeden paketi açıp girerseniz kimseyi rahatsız etmezsiniz.
Hem yapan hem de kütüphanedekiler için kabir azabı gibi bir şey. Normalde çat diye tek seferde açtığın o paketi milim milim açmaya çalışırsın daha az ses çıksın diye ama bu sefer de süreyi uzatırsın. Oysa tek seferde bitirsen bu işi olacak ama yok illa hışır hışır açılacak o paket. Sonra işin asıl zor kısmı başlar zaten- yeme kısmı. Katır kutur yenecek şeylerse kurabiye bisküvi gibi tam bir eziyet. Ne insan yediğinden bir şey anlar etrafa bakıp yavaş yavaş yemeye çalışmaktan ne de çalışanlar odaklanabilir bitsin şu bisküvi artık demekten. Benim tavsiyem kek arkadaş. Bak bunca yıllık kütüphaneciyim tecrübelerime dayanarak söylüyorum tek seferde aç o paketi yumuşacık keki de sessizce ye. Son olarak da Çok kınamamak lazım bu eylemi. Hangimiz kütüphanede deliler gibi acıkıp son çare bunu yapmadık ki? Yoksa daha büyük bir bela baş gösteriyor. (bkz:Kütüphanede karnın guruldaması)