öyle değişik makyaj videolarına denk geldim ki dedim bu kız milleti iyice üçkağıtçı olmuş. yok elmacık kemiği çıkıntısı oluşturan makyaj, yok burun küçülten makyaj... yakın gözleri uzak, uzak gözleri yakın gösterme, düşük kaşı yukarı kaldırma, seyrek kaşı çok gösterme yöntemleri, kalıcı ruj teknikleri... ne oluyor yahu herkes doğal haliyle biriciktir. hem siz hayatınızın kişisini bulmak istemiyor musunuz? hayatınızın kişisi sizin doğal frekansınızda. frekansınızı bozmayın kızlar! bu yöntemlerle hem vakit kaybetmeyin hem de kendinize olan saygınızı yitirmeyin. rahat olun, size dayatılanlara kafayı takmayın, hayatın tadını çıkarın. erkeklere de tavsiyem evlenirken muhakkak kızı sıfır makyajla görün. beğenirseniz ne ala makyajı üstüne bonusu olur. yoksa sonunuz cezayirlı adamın düğün gününün ertesi sabahı karısını hırsız sanması gibi olur benden demesi.
---spoiler---

"Sakın tek bir ruj daha süreyim,

tek bir eyeliner daha çekeyim deme.

Niye biliyor musun? Çünkü inanırım"

---spoiler---
Sadece kızlar mı? Bizim yöre ağzıyla ' goca herif makyajınan garıya döndü oğğ' dedirten videolar da var. Napalım yani hortumla yıkayalım mı illa ?
doğal makyajın harika durduğunu hepimiz kabul ediyoruz lütfen. ya da duruma göre kıpkırmızı bir rujun. ama önemli olan kendine yakıştırmak bence. nasıl her elbise herkese uygun değildir bu da böyle bir konu her kadın bence bunu bilir.
Ulan kime ne,makyaj da istedigini giymek gibidir falan yazan olmus yukarlarda, ulan kendi suratindan utanıp baska kılığa girmek ayrı,kendine bir stil oluşturmak ayrı! Kendi burnunu kuculten,elmacik kemigi cikartan gozlerini iri gosteren,dudaklari kırmızı yapan,yanaklari al yapan şey senin kendinden utanıp baska kılığa girmendir. Hic laga luga yapmayin kizlar, sokaktaki sen ile gercek sen aynı sen degilsen, insanlardan gercek sen'i sakliyorsundur. Nefret ediyorum palyaco gormekten,ben sokakta palyaco görmek zorunda mıyım? İstedigin kadar guzel gorundugunu düşün,benim gozumde bir eyeliner bile surduysen ,eski mısır firavunlarindan farkın yok. Hadi kib bye
Yüzü geçtim ama ben köprücük kemiği daha çok ortaya çıksın diye oraya da makyaj yapan insan tanıdım be. Tamam isteyen yapsın tabii ki ama ben abartıya karşıyım. Asansörde alt komşuyu tanıyamadım makyajsız. Yapın ama hobi olarak yapın gözünüzü seveyim.
Ten makyajından hiç hoşlanmıyorum. ülkemiz sınırları içerisinde cakey face olmaktan öteye gitmiyor gözlemlediğim kadarıyla. Ama bir rimelin ve bir rujun daha fresh bir hava kattığı da yadsınamaz. Genele bakıldığında doğru olmayan tespittir.
makyaj yapıp maymun gibi oluyorlar sonrada bana niye bakmıyorlar ben kezbanmıyım diye ağlarlar .