2010 yılında we could be the same şarkısıyla finalde 170 puan alarak Eurovision da bizi 2. Yapan müzik grubudur.
şarkılarının hitap ettiği yaş grubunun altındaki yaş gruplarında dinlenimi yaygınlaşınca falafaş olan müzik grubu. birkaç parçasını seviyorum, yine de iyi grup
yıllar önce bunların bi konserinde guitar hero yarışması vardı.. ikinci olup bir kulaklık almıştım.. bir de bu grupla fotoğrafım vardı..
efe yılmaz'ı göndermeleriyle bitmiş gruptur. eski tadı yoktur olmayacaktır. efe yılmaz sonrası albümler manga albümü gibi değil.
Zamanında ne popülerdi ve kaliteli idi.

Şimdi solist ferman'ın da dediği gibi grubun içine kadınlar girdi o eski tadı kalmadı.Önce Efe ayrıldı onu da unutmamak lazım.Oysa Cem bahtiyar benim için nasıl bir idoldür hala baş gitarı ve piercingi ile.En sevdiğim şarkıları bitti rüya ve kal yanımda olmalı galiba. Aklım hep ilk albümünde maalesef.
Japonyada cizgi romanlara verilen isim. Japonyada oldukca popüler. Manga cizgifim yapilirsa anime olur. Her yastan kesime hitap eden mangalarin sayisi da oldukca fazladir
dağıldı, bitti, çok bozdu derken "x" adlı single albümünde 3 yeni şarkıyla geri dönmüş grup.

yeni şarkılardan biri "1000 parça" bana aşırı derecede "dünyanın sonuna doğmuşum" şarkısını andırdı, beğenmedim açıkçası.
bi diğer şarkı "gel" orta karar. 2. kere dinlemedim.

ama klibini çektikleri "yad eller" efso olmuş...
video
lisedeyken hoslandigim cocuk sabahlari serviste surekli dinlerdi 'beni benimle birak' sarkisini. Ah eski gunler. Kim icin dinlerdi merak ettirir.Tanim: cilgin bi liseliyken dinledigimiz muzik grubu. Cevapsiz sorular sarkisi ile yureklerimizi desmistir.