maymunlar neden insan olmuyor

internet geyimi ve evrim karşıtı geyiğidir. lakin sarcasm denen şeyi anlamayan cahili cühela şahıslara dert olmuştur. ne bana yapmadığı hakaret kalmıştır ne de cahilliğim kalmıştır. kendisini burdan doğru yola davet ediyor ve kendilerini affediyorum. bir dahakine daha iyi araştırıp, bin kere düşünüp bir kere yazmasını öğütlüyorum. cahilliğimi beni tanımadan nereden anlayabiliyorsun? emin ol tanısan utanırsın, özür dilersin. lakin böyle bir şeyi isteme gibi de bir egom yok sayın yazar. öpüyorum hepinizi sevgili sözlük yazarları. bu arada sayın adminlerden şahsıma yapılan hakaretlerden dolayı bu yazar şahısı da şikayet ediyorum ki sözlük formatı yerini bulsun.
(bkz: inekmatur)
(ebkz: #14203)
(ebkz: #14186)
hiç sarcasm falan diye kıvırmaman gerekiyor gluteus maximus kardeş, bilgisizliğini yüzüne vurmaktan geri durmayacağım, seni bir örnek olarak kullanarak senin üzerinden bunu böyle düşünenleri doğru yola getiriyorum.

evrimin maymundan geliyoruz savını desteklediğini sananlar bu başlıktan da şuraya gelirlerse iyi olur :

(bkz: evrimi maymundan geliyoruz sanmak)
artık insanlığı ne kadar kötü temsil ettiysek onlar da vazgeçmiş olmalı.swh
çünkü onlar cici çocuk tabii ki olmazlar
ne maymun aşkınız varmış anasını satayım.
bir maymundur tutturmuşlar gidiyor..
o değil de halen sözlükte böyle bir kitle var.. sanki arkadan ayarlanmış bir şekilde evrim denilince doğrudan maymun adı verilen hayvancağızı diline pelesenk edip kendi kuru ve kokuşmuş zihinlerinin bir o kadar da lüzumsuz ve fütursuz fikirlerini savunmak adına hayvanın ismini cismini kullanıp kendini madara eden..
ya maymun kim siz kimsiniz?
¯\_(ツ)_/¯
bi bitmediniz.


cevabı olan sorudur. başlığa cevap olacağını düşündüğüm videoyu buraya bırakıyorum.
"kamyon şoförleri uzun yoldan geliyorsa şimdiki uzun yollar neden kamyon şoförü olmuyor." sorusunu da akıllara getiren önerme.
peki topraklar neden insan olmuyor sorusuyla cevap verilmesi gerek sorudur.

içerik kuralları - iletişim