mehmet pişkin

üzerinde 2 sene geçmesine rağmen aklıma hala gelen insan. kendisini tanımam ama söyledikleri her aklıma geldiğinde tekrar tekrar düşündürür. hayatta en korktuğum durumla yüzleşmek durumunda kalmıştır. intihardan bahsetmiyorum. evet intiharda bana korkutucu geliyor ama bu adamda asıl korkutucu olan intihar ederken söyledi şu cümleler olmuştur."ince bir insan olmak benim için çok önemliydi fakat artık takatim kalmadı, başa çıkmakta zayıf kalmışım ve kendimi toparlamakta zorlanıyorum...o konudaki ışığı kaybettim açıkçası." bu sözler her aklıma geldiğinde acaba benim de sonum böyle mi olucak diye düşünürüm. kim bilebilir?(kimse)
edit: video oynatılamadığından kaldırdım onun yerine link bırakıyorum
https://youtu.be/22ontlql09ı
kararını vermiş bir izlenim yaratması, yapacağı şeyin korkunçluğu yanında o soğukkanlılık daha önce görmediğimiz bir şeydi. ölmeden önceki son sigarası, dinlediği son müzik, içtiği son içki, dünya zevklerinden aldığı son yudum ve sonrasının ölüm olduğu gerçeği... paylaştığı videoyu, ilk haber olduğunda izlemiştim, sonrasında tekrar izlemeye cesaretim olmadı.
hayatına çok deli kadınlar giren adam. çok hoşlarmış hepsi.
yalnız bu intihar videoları konusunda daha iyisi yapılana kadar en iyisi `erdoğan ceren` dir efenim.
yıllar sonra arkasından gelen erdoğan ceren vakası ile hatırladığım insan. çok yazık, üzülüyorum ve korkuyorum son olmayacaklar.
mehmet pişkin vakasına çok üzülmüştüm ve adamin videosunun altinda, 4 yil geçmesine rağmen insanlar yorum yapıyor 'ben de bu ruh halindeyim' falan tarzinda, adam kaybedilmemesi gereken biriydi üzüldüm ama bu şekilde sürekli izlenmesi de iyi bi durum değil, iyi bi örnek değil. tabii ki kimse ona özenip intihar edecek kadar saçmalamaz fakat yine de doğru bulmuyorum. ayrica vasiyetine de saygi gosterilmemesi cidden üzücü. bir diger sey, sözlükten görüp erdoğan ceren'in videosunu da izledim. bu daha da kötüsüydü. bi kız için kendini öldüreceğini söylediğinde inanmayanlara "aptallar" diye hitap ediyor bu sacmaligi yaparak kendisinin o konuma düştüğünü bilmeyerek. video anında bi av tüfeğiyle intihar ediyor ve telefon düştüğünden ekran kararıyor. ardindan kan kusma sesleri geliyor..çok yazık gerçekten denilecek başka hiçbir şey yok

içerik kuralları - iletişim