melih gökçek'in kadınlara ayrı vagon anketi

chp ankara milletvekili murat emir, soru önergesinde içişleri bakanına “bayanlara tacizi engellemek niyetindeyseniz; sabah ve akşam metronun yoğun kullanıldığı saatlerde ek sefer koymak gibi bir düşünceniz var mıdır” ve “yaptırdığınız ankete dayanarak, bütün erkek vatandaşlarımızı potansiyel tacizci mi ilan ediyorsunuz?", “her yolcu için ayrı bir vagon uygulaması için de anket yapmayı düşünür müsünüz?” ve “bu anketi yapmaktaki asıl düşünceniz ve niyetiniz nedir?” diye sormuştur.
anket sonucunun malum parti oy oranı ile benzerlik taşıdığını gördüğüm klasik gökçek tahriği içeren anket.
anketin sahibi de sonucu da şaşırtmamıştır.
biz medeniyiz diye geçinip aslında medeni değil batı özentisi olan grubun karşı geldiği ankettir.kadınlarımız için yapılan birşey işin bile pravakosyon yapılıyor hala anlamış değilim.
türkçeye hakimiyetinin azlığından büyük harflerle anca cümle kurabilen, hala kadın değil de bayan diyen insanın yapabileceği bir anket anca bu olurdu
keşke melih gökçek daha mühim problemlerle ilgilense dememe sebep olan, beni sinirlendiren anket.. görme engellilerin yürüme parkurları korkunç durumda. her on metrede bir sökülmüş. insanların düşmesi için mi yapıyorsunuz onları gökçek bey? ayrıca karda da mermerden daha çok kayıyor daha kaygan bir madde bulamadınız mı yapacak? sokaklar da leş gibi. sağlam kaldırımları kış ortasında söküp yenisini yapmak yerine sokaklara bir dönüp bakılsa daha mantıklı değil mi? ya da sokak lambaları çalışsa da o çok düşündüğünüz kadınlar mağdur olmasa akşamları? neyse önemli olan pembe vagon tabi. çok önemli.
önce yerdeki travesti kartlarını temizlemeyle başlayabilir

içerik kuralları - iletişim