hakkında görevden alınacağı söylentileri çıkan, 68 yaşındaki kronik belediye başkanı.
Twitterda caps lock acik yazmalariyla, imla hatalariyla meshur belediye baskanimsi. Ankaradan cikislardaki kapilariyla, meydanlara indirdigi dinozorlariyla da adindan soz etmistir. Marjinalliginin onda birini ulasim hizmetleri icin de kullansa fena olmayacaktir. O gune kadar kendisinden nefret etmeye devam edecegimz.
İstanbul'u da güzelleştireceğine emin olduğum büyük başgan.

Ankara'mızın muhteşem heykellerine sadece birkaç örnek:
görsel


Transformers'ı da kimseden öğrenecek değiliz:
görsel


Bunu unutucaktım az kalsın:
görsel
Akparti tüzüğü gereği yerel seçimlerde akparti belediye başkan adayı olarak gösterilemeyecek olan ankara büyükşehir belediye başkanı.
gitme süreci ilginç şekilde uzamış belediye başkanı. melih gökçek'in akp'den eski olduğunu düşünürsek bir planları olacaktır bu konuyla ilgili. partim böyle uygun gördü diye susup çekilecek biri gibi durmuyor hiç. en azından geçen yıllarda alevlenen ve dondurulan bülent arınç kavgası yeniden başlayacaktır diye tahmin ediyorum.
görsel
istifasını büyük bir keyifle beklediğim yanar dönerli belediye başkanı.her ne kadar seçimle gelen insanların seçimle gitmeleri gerektiğini savunsam da melih gökçek gibi çıkarları uğruna şekilden şekile girip güç sahibine yalakalık yapanlara böylesi müstehak diye düşünüyorum.istifa etmeme gibi bir seçeneği zaten yok. üç güne kalmaz fetö dosyasından alırlar içeri. bu konuda delil sıkıntısı çekileceğini de düşünmüyorum.adaletin bir gün herkese lazım olacağı aşikar. melih gökçek siyasi hayatı boyunca omurgalı bir duruş sergileyip, yapacağı her işte öncelikle halkın menfaatini düşünseydi, bugün kimse ona böyle antidemokratik bir istekte bulunamazdı. çünkü en büyük güç halktır. halkın tepkisinden çekinirlerdi.ben de konuşuyorum ya işte adaletli, onurlu, gururlu ama böyle kovulur gibi gitmesinin kendisine çok da koyduğunu düşünmüyorum. yüksek ihtimalle şu an biraz zaman kazanmaya çalışıyor. yediği naneleri örtbas etmekle meşguldür. yedi sülalesinin kesesine doldurduklarını garantiye aldığında "başarıyla yürüttüğü" görevinden "kendi isteğiyle" ayrılacaktır.
yanarlı dönerli bir o kadarda eğlenceli siyasetçi olmasa acunun sağ kolu olacağını düşünüğüm zat