menzil – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
video
geleceğin fetö’sü olmaya aday. bir cemaat/grup devlet içinde kadrolaşma eğiliminde ise iyi niyetli değildir. bugün birileri onlara güveniyor ve kullanıyor olabilir. ama yeterince güçlenince otonomlaşma tüm güç odakları için olduğu gibi menzil için de yüksek bir ihtimal. göz yumulması hatadan öte. hataları tekrarlamak salaklıktır.

edit: durumun şimdiden ne kadar vahim olduğu sözlükteki kadrolaşmadan bile belli. liyakate dayalı olmayan, "benim adamım” anlayışlı her türlü kadrolaşma kul hakkı yemektir, dinimizle bağdaşmaz.
benign prostat hiperplazisi anamnezi alırken kullanılan anamnez sorularından(ya da semptomlardan) projeksiyon olanı.

diğer önemli sorular ana sorumuz yaş olmakla birlikte idrar yaprıktan sonra rahatlayamama, damlama, idrar yaparken çatallanma, kalibrasyon(kalınlık), sık idrar yolu enfeksiyonu geçirme.

cerrahi endikasyonlara da siz çalışın.
adıyaman’ın menzil köyünü fazlaca aşmış gibi. itiraf gibi övünme cümlesi: "sağlık bakanlığı bürokratlarının neredeyse tamamı menzilcidir”. vay ülkemin haline.
Okulumuz hocalarından birisinin trol amacı ile gittiği ancak ayar gibi ayar yedikten sonra bunu gelip bize bu insanları suçlayıcı şekilde pişkin pişkin anlattığı dini cemaat.
Nakşibendi tarikatına mensuplar sanırsam. Fetö ile karıştırmamak lazım çünkü tarihi bir geçmişi vardır. Merakımdan gidip görmek istiyorum. 3 gün kalma hakkı var sanırsam. Ayrıntılı bakmak lazım.

Cemaattir.
Ben de merakımdan gidip görmek istiyorum diğer yandan kadrolarda tercih edildiği doğrudur. Allah aşkına bu ülkede liyakata göre alınma, kadro verilme ne zaman görüldü? olması gereken o tabiki, kayırmayı savunmuyorum. Ama şimdi olan bir şeyi de inkar etmeyelim. Menzildeki şeyhin böyle bir amacı yok orası doğru yani bu zaten tarikatın felsefesiyle alakalı, hiyerarşisi mürşit - mürit ilişkisine dayalı. İşte insanı üzüyor olsa da iddialar ciddi boyutta.

Hacılar bu tarikattaki kardeşlerin öyle bir amacı yok zaten, bu hükumetin yanlışı.
Ülkemize lazım olmayan bir tarikattır.hatta hiç bir tarikat ülkemize lazım değildir.
'siyaset konuşmayın'' der seyhleri..asla fetö mantıgı yok. ''hizmet nimettir'' derler ve ona göre hareket ederler.burada söylendiği gibi siyaset kadrolarına gırme cabaları yok