Yemin ediyorum saç baş yoldurur insana bu tipler. Hayır 1 değil 3 değil 5 değil. Tamamen alışkanlık haline getirdiyse bir insan bu davranışı, gerçekten de problemli birisi olduğunu düşündürür. Her seferinde tamamen iyi niyetle duruma yaklaşıp 'mutlaka bir işi vardır, araba sürüyodur, şarjı bitmiştir...' gibi Pollyannacılık yapsanız da bir yerden sonra telefonu ısırtacak kadar çıldırtabilir insanı.
böyle şeylere gerek yok efenim, siz siz olun egonuz için geç cevap yazmayın, karşınızdaki acil bir şey için de mesaj atmış olabilir, aman dikkat!
bir kaç kez olursa önemsenmez ama her daim yaparsa (herhangi bir işi olmasa bile) sizin önemsenmediğini gösterir.sonra da siz fazla sallamamaya başlarsınız zaten.
demek ki sizden önemli kişiler var hatta sıranızı bekleyin efenim,şaka len şaka tavrınızı koyun geçin kimse için beklemeye değmez.
kimseyle konuşmak içinden gelmiyordur, ayıp olmasın diye arada cevap yazıyordur. olabilir.
internet paketi olmayıp, WiFi bulunca mesajlar gören tipler olabilir. Öğrenciyiz tabi anlamaya çalışıyoruz ama deli olmamak da elde değil
Whatsapp için bakarsanız o kişi benim. Son görülmemi de kapattım, yalnızca insanların bana ulaşmasını istediğimde bana ulaşıyorlar. Güzel bi şey.
mesajlaşmak istemiyor olabilir, mesaj yazmak onun için bir eziyet olabilir. Ve yahut sizi sallamıyor olabilir.