metin hara – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
türk yazar. aşkın istilası - yol ve aşkın istilası - dem kitaplarının yazarı olan hara en çok kazanan türk yazarlar arasında.bu sıralar yazarlığından çok adriana lima ile sevgili olmasından ötürü konuşuluyor.
Yeni bir kitap yazıp çok satmasını beklediğim kişi. Reklam diye düşünüyorum bu olayı ancak yine de helal olsun ne diyeyim
bir capste görmüştüm de "olay her neyse de bunların yazın ortasında bodrum'da kışlık kıyafet giymeleri tuhaf değil mi asıl diye?"
kitaplarıyla değil de Adriana Lima sıyla gündeme gelen yazar. bu da yazarlıktaki başarısını gözler önüne serer. (Türkiye insanının magazin sevgisini de tabi)bir de herkesin Adriana Lima sına kimse karışamaz. (*)
Bugünlerde Adriana Lima ile sevgili olan Türk bir vatandaş, kitap falan yazmış ,zaten herkes yazıyor aq, öyle tipsiz bişey bunlardan çıkardığım sonuç Metin haranın mason olması. Metin mason arkadaşlar
Okuduğuma göre dokunarak hastalıkları iyileştiriyormuş, bireysel seanslarla kanser hastasını bile iyileştirmiş. Yok yok ağlamıyorum, gözüme adriana kaçtı.