metro turizm – Tıbbiyeli Sözlük
son yolculuğunuzu bizimle yapmak ister misiniz mottolu,tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın felsefesiyle hareket eden bir de buna müşteri her zaman haksızdır mantığını ekleyen ulaşım (!) şirketi.
Eğer ülkemizde eğer muavin yapmasa sevgilisi yapacaktı aynı hareketi diyen çomarlar olursa metro turizm gibi vakalar daha da artacaktır maalesef.
İstediğim sefer sadece metroda olduğu için yeterince kullanmış biri olarak söylüyorum.televizyonda sosyal medyada yapılan karalamalar iftiralar v.s hepsi

Doğrudur.mecbur kalmadıkça kullanmayın
bu kadar eleştiri ve olaya rağmen nasıl hala işlerine devam ediyorlar şaşıyorum doğrusu. bin de gör e...
Sevdamız sensin yazısını otobüslerinin camına yazmış bir firma. şort giyene tekme atan adamın savunulduğu bir toplumun seçtiği yöneticilerle yönetilirken; iş kazasına mesleğin fıtratında var diyenler tarafından yönetilirken; onca rezilliğe rağmen firmanın hala açık ve işlerine devam etmesine artık şaşırmıyorum. İşin en acı tarafı artık bunun ne kadar tuhaf olduğunu unutup şaşırma yetimi kaybetmiş olmam.
çomarlar tarafından idare edilen kalitesiz, ikinci sınıf taşımacılık şirketi. patates çuvalı taşıyan kamyonlarda bir adet patates olsanız buradan alacağınız hizmetten daha iyisini kamyoncu abiden alırsınız.
2- 3 haftada bir kullandığım ya da kullanmak zorunda bırakıldığım otobüs firması .Söyleyince tahmin eden arkadaşlar olabilir ama resmen otogara tekeline almış ve bunun açıkça hukuksuz olduğu bazı yerlerden onay alınarak yapıldığı aşikar. Bunun da birçok zararı oluyor tabi ki en başta istediği gibi fiyat tarifesi yapabiliyor.

230 km ilk yol için 40 lira bilet parası almak nedir be ?
Her hatırladığımda yanan otobüsleriyle gözümün önüne geliyor. Neyseki istanbul-hatay arası 8 tane hatay firması var da gitmek zorunda kalmadığım firma.
Reklamın iyisinin ve kötüsünün olduğunu gösteren firmadır. Malum olaylarından sonra her yerde karşıma çıkmasına rağmen asla oradan bilet almadım. Hatta 5-10 lira daha ucuz sattığında bile. Sanırım kaybettiği imajını kazanması artık çok zor.