millet kıraathaneleri

2600 yıl kadar önce "thales" tarafından kurulup anaksimandros ve anaksimenes tarafından sürdürülen projedir.

http://www.felsefe.gen.tr/ilk_cag_antik_yunan_felsefesi/milet_miletos_okulu_ve_arkhe_sorunu_nedir_ne_demektir.asp

kendisi gibi cahil bir toplum yaratan reisin son bombası abi yeter artık bizimle taşak geçiyor ya millet uzaya çıkmış uzay madenciliği alıp başını gitmiş bunun önerdiği şeye bak
"şehir içinde kalan son parkları, bahçeleri de alıp ağaçlarını kesip, bina dikecekler yani." diyerek karşıladığım gereksiz yapılar.
az önce markette adamın biri, domates çok pahalı diye sözde serzenişteydi. ona göre herkes fırsatçı olduğu icin pahalıymış.ben de dolar yükseldi ondan her şeye etki ediyor dedim.adam ne dese beğenirsiniz ne alakası var doların,bütün ülkelerde yükseliyor.sonra kendime kızdım neden muhattap oluyorsun bu seviyedeki insanlarla diye.şimdi başlıkla alakası ne diyeceksiniz;işte o adam bu 'kıraathane'lerde en önde olacak beleş çay için.
iyidir, kötüdür, geliştirir, köreltir vs vs ben bunlara girmem ama şu bir gerçektir ki cumhurbaşkanlığı seçilmek için elde olan tek hatta mega proje olması komiktir.
efendim içerisinde kek pasta börek çay dağıtımının bedava olacağı söylenen (bence hiç bir zaman kurulmayacak) bir tür kültür evi.

sosyal medya gazı, eksi sözlük biraz da gençlik cehaleti ile erdoğan'ı yenme hayaline girişmiş kesimler keklendiniz. çayınız muharremden sütlacınız bahçeli'den. xd.
işin garibi reisimiz normal kütüphaneleri yıkıp yerine kıraathane açıyor ülke güzel yere gidiyor (istanbul üniversitesi merkez kütüphane)
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim