minibüste başörtülü kıza saldırı – Tıbbiyeli Sözlük
Mini etekli kadına uçan tekme atan adam kadar konuşulmaması ve medya tarafından sahip çıkılmaması üzdü.Yine tacize maruz kalan bir kadın ancak bu defa tacizi ve şiddeti uygulayan da kadınNeyse ki şu an tutuklanmış, chp ' den ihracını da bekliyorum, böyle birisi chp için kara lekedir
ciddi anlamda üzücüdür. bahsi geçen videoyu izlemedim ama bir çok yerde okudum. nedendir anlamıyorum kadınların giyimi kuşamı bu kadar sorun oluyor. önemli olan kadınlarımızın bilinçli olması değil midir?
olay başörtülü, mini etekli, açık, kapalı olayı değil. insanlık olayı. insanların birbirine sevgisi, tahammülü kalmamış. herkes birbirine kinle bakıyor. kimse birbirini dinlemiyor. sınıflandırmalarla yaşar olduk ülkece farkında değil miyiz hala? insanlar birbirlerini dinleriyle, görüntüleriyle, siyasi düşünceleriyle yargılar oldu. bunun adı 'insanlığın yok oluşu'. nerde ne açık yakalarım diye fırsat kolluyor herkes. nasıl düzelecek bu ülke insanı bunu düşünmeli herkes kendince. nasıl insanların kafasındaki bu sınıflandırmaları kaldırırız eğitim görmüş birer birey olarak bunu sorgulamalıyız. insana diniyle ırkıyla değil de sadece bir insan olarak bakmanın yolları neler? içimizdeki bu öfkeyi nasıl dindireceğiz?.. vs vs..
Bahsi geçen videoda konuşmalar bile anlaşılmamaktadır,herhangi bir şiddet içeriği de Yoktur.ispatlanana kadar benim gözümde Akpnin algı operasyonudur.ne var sanki gençlik kollarından bir kızı bulup kurgularsın böyle bir şey.
Meczubun birini bulup 3-5 kuruşa yaptırabileceğin bir provokasyondur.Referandum öncesi olunca da tadından yenmez