mısırlı bedeviler – Tıbbiyeli Sözlük
arkadaşımın dediğine göre sayıları 10-20 milyon civarındaymış hâla olduklarını öğrenmek şaşırttı. özerk yönetim gibi bir şeylermiş bir de. askeri güçleri devletten fazlaymış. devlet iç işlerine yargılarına felan çok karışmıyormuş.

Edit: bu artistler 7 ekimden beri gazze sınırında bekliyormuş ama iki ay geçti hiçbir şey yapmadılar. Yarın öbür gün biz shitrael’i fethetsek anında sınıra yürümeyi bilirler ama o gün muhtemelen geçit olmayacak.

Bazı Müslümanlar var gavurdan korktuğunun onda biri kadar müslümandan korkmuyor. Bir tane fethullahçı var tr’deki mağduriyetleri paylaşıyor. Dedim ki yahu şu an shitrael binlerce insanı öldürüyor sesin çıkmıyor sadece tr’dekilere mi odaklandın diye? Diyor ki yok şimdi shitrael’e sövsem oturumum tehlikeye girebilir hapse felan atabilirler bu gavurlara güven olmaz. Ben de cevap olarak yahu madem devlet kafir bile olsa sözünü bu kadar dinleyip korkup itaat ediyorsunuz böyle zulümlere sessiz kalıyorsunuz neden Tr’de müslüman devlete yurtdışındaki gavurlara itaaat ettiğinizin onda biri kadar itaat etmediniz baş kaldırdınız da başımızı böyle dertlere soktunuz dedim. Diyor ki bu gavurlara güven olmaz.

Bazı müslümanlar da bizim yumuşak karnımızdan destek alıyor. Biz shitrael’i fethettiğimiz gün bunları içeri alıp yağma katliam yapmalarına izin vermemeliyiz ki itibarımızı mahvetmesinler. Shitrael halkı tarafından toplu bir direniş görürsek o zaman salarız üstlerine.