muhaliflik adına terör örgütlerini destekleyen zihniyet

anlamadığım, anlamayacağım ve destekleyenlerin de türk halkının nezdinde ilk seçimde sandıkta dersinin verileceğini düşündüğüm zihniyettir.

öyle ya da böyle bu kadar badire atlatmışken, hâlâ içeride dışarıda onlarca musibet tepemizde iken hatta teşbihte hata olmasın ikinci bir kurtuluş savaşı içinde olmamıza rağmen hükümet muhalifliği adına fetö olsun, hdp olsun, pkk olsun terör örgütlerini destekleyen kişileri idrak etmekte zorlanıyorum.

hele ki atatürkçü geçinenler atatürk'ün bu tür konulardaki duruşunu menemen ve dersim olaylarını okuyarak hiç mi örnek almazlar. birazcık akıl, fikir, izan ve tabi her şeyden önemlisi vicdan..
bu zihniyet kelimeside bıktırdı artık.
başımızda bizi yöneten terörist zihniyeti %50 destekliyor. ben türkiye cumhuriyeti'nde kürtmüşüm, hdp'yi desteklemişim çok mu?
milliyetçilik nedir bilmeyen klavye milliyetçileri ve onların faşizmi mecliste olduğu sürece biz daha böyle çok tartışırız.

önce atatürk' e ve onun ilkelerine saygı duyup ona göre vatan sevgisi yapılıp, laikliği sindirebilseydik bugün ülke bu halde olmazdı.

o yüzden önce kavramları ve anlamını bilelim sonra konuşalım bu konuları.
atatürkçü olduğunu her durum zaman günde gururla söyleyen birisi olarak zaten gerçek bir atatürkçü ne dün ne de ondan önce herhangi bir tarikat örgüt hoca efendi peşinde olmaz. hatta bu yüzden bugün farklı düşünenler ondan önce bizlere demediğini bırakmazdı . o yüzden bu söylemlerde atatürkçü sözünü geçirmeyelim zira bizler hiçbir zaman gün yerde terör yandaşı olmadık her zaman bu ülkenin yanında olduk olacağız .

içerik kuralları - iletişim