muharrem ince

dün akşam konuk olduğu habertürk canlı yayınında potansiyelini kanıtlamış, başkanlık koltuğuna göz kırpmış siyasetçidir.
yüksek potansiyelli cumhurbaşkanı adayıdır. aynı zamanda fizik öğretmeni olan muharrem ince düşünce yapısı, fikirleri, idealleriyle başta görmek isteyeceğimiz insanlardan olmalıdır.
twitterdaki tanimlamasiyla 13. cumhurbaşkanımız(umarim) yalovalı fizik dahisi hipertansiyon muharrem ince beyefendi.
kendisi soylemleriyle kalbimizi her gun bir kez daha fethetmekte.
tatanka isimli yetişkin erotik-fantezi şiir kitabı bulunan romantik dönem şairi.bir kaç sene önce ramazanda içki içecek kadar dinsiz,
şimdilerde dışarı abdestsiz çıkmayacak kadar müslüman,
dini literatüre göre münafık şeysi.
dün dediğinin bugün arkasındadır, nabza göre şerbet vermez , en önemlisi ise fizik bilen biri başkan olacak o bile yeter. ve umuyorum ki siyasal islamın fişini çekecektir.
tatanka isimli eserinden sonra akıllara atanamamış johnny sins imajı bırakmış siyasetçi. türk porno sektörünün muhtemel kaybı. özellikle de şunu hatırlayınca:

geçen haftalarda yaptığı röportajda böyle bir kitabı olduğunu ve geliriyle kendi okuduğu okulda fen laboratuvarı yaptırdığını söylemiştir. adam saklıyormuş da ortaya çıkmış gibi bir durum yok anlayacağınız. tuzluklarınızı elinizden bırakın en iyisi. nasıl da heveslenmiş troller.* ne de olsa yemeğin salçalısı, sazanın aynalısı makbuldur.*
argosu var ama siz kibarıyla yetinin:

(bkz:her hıyarım var diyene tuzu kapıp koşmak)

bu da röportaj: https://www.sozcu.com.tr/2018/yazarlar/ugur-dundar/muharrem-ince-muharrem-inceyi-anlatiyor-2388405/

edit: şiir kitabını edebi anlamda beğenmediğim cumhurbaşkanı adayı.
kadın memeleri ve tanıyamadığı insanların karıları üzerine yazdığı şiirlerden kazandığı parayla laboratuvar kuran şâir gibi şâir. büyük bilim insanı, fizik profesörü.
24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçiminde milletin adayı olarak öne çıkan isim. öğretmen. ufak bir farkla ikinci turda seçimi alabileceğini düşünüyorum.

öne sürdüğü politikalarda en önemlisi, toplumsal uzlaşma ve barışmayı sağlayacak söylemleridir. çünkü ulusumuzun enerjisi ülkenin gelişmesine harcanacağı yerde siyasi kavgalarda yitip gidiyor. bu nedenle bu uzlaşma primer, diğer her şey şu an sekonder kalmış durumda.

dış politikada ve dahilde uzlaşma sağlanınca ekonomi de gelişecek, eğitim de düzelecektir. işte tam da burada muharrem ince gibi bir cb, çok önemli bir rol oynayabilir.

ha bir de hayatında şiir yazmayıp sexi halen bir tabu olarak gören çöl bedevilerine, yazdığı şiirler garip gelen cumhurbaşkanı adayımız. bu nedenle internetteki mecralarda muharrem ince'ye karşı başarısız bir itibarsızlaştırma kampanyası sürüyor.
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim