muzminpratisyen

fazla konuşkan biri değilimdir ama enrtylerini okuyunca kendimle konuşuyormuş gibi oluyorum. bir çok insanda ortak yan bulabiliriz. bu da onun güzelliği olsa gerek. ellerine sağlık*
sadece kendi doğrusunu doğru kabul eden yazar. farklı görüşlere hayatlara açık değil.
aynı safta durduğum yiğit

daha da şevke gelmek isteyen için
hadsiz bir oğlan çocuğudur. seri eksicidir. iftiracıdır. kaşıntısı nedir bilinmemektedir.

bu oğlan çocuğuna göre sözlüğü forum gibi kullanmışımdır bin küsür entryden tanımsız olanları çıkarıp oranlasındır bakalım işsiz güçsüz olduğu belli görelim.
kendi yazdığım içerik kurallarını bana öğretmeye kalkan bu küstah oğlan çocuğunun kuralları çok umursadığı için birden fazla sözlük hesabı açma lüksü vardır mesela. ama benim yediğim küfürleri, yediğim hakaretleri sineye çekmem beklenir.

yöneticilik vasfım yokmuş. 3 senede kimler geldi kimler geçti bu sözlükten. ben de gelir geçerim günü gelince. bu denli densiz, kendini bilmez arsız insanlar yüzünden verdiğim emekten soğudum.

3-5 günde bir sözlüğe geleceksin. tanım manım bilmeden format öğretmeye kalkacaksın, aklına ihtiyacımız var gibi akıl vereceksin, dayanıksız tutarsız ithamda bulunacaksın yok ya. 7/24 vakit ayırıyorum ben bu sözlüğe terbiyesizler, hepinizle anlaşmaya diyalog kurmaya çalışıyorum yaşıtlarım hayatını yaşarken 3-5 nankörle ben muhatap oluyorum. bu terbiyesiz oğlan çocuğunun nick6sı üzerinde çıldırışımı okudunuz. ne yapmak isterseniz yaparsınız bu saatten sonra.

içerik kuralları - iletişim