necmettin yılmaz

şanlıurfada öğretmenlik yapan yaz tatili için evine dönen bu genç kardeşimiz dün tuncelide pkk tarafından kaçırıldı. hangimiz duydu? utanmadan öğretmenlerin mesleğine yaptığı işe aldığı maaşa laf edenlere sesleniyorum,siz gidin bu insanların kpss ile atandığı köylere gidin 3 sene 4 sene yaşayın . o parayı siz alın. tabi önce sınavı kazanabilmeniz gerekiyor. inşallah tez zamanda kardeşimiz sağ salim evine ulaşır. pkk konusunda da güzelleme yapanlar şapkalarını önüne koyup düşünürler belki hangi ideolojiye yarıyor doktor,öğretmen,mühendis,işçi kaçırmak. yeri gelmişken hatırlatalım abdullah biroğlu gencecik meslektaşımızı. o da aracında şehit edilmişti. yine de bizler bu vatanın her köşesinde vatan aşkı ile insan sevgisi ile günahsızlara yardım edebilmek için bir ömür bu mesleği yapacağız. tıpkı öğretmenlerimiz gibi , tıpkı mühendislerimiz gibi ,tıpkı şehit kaymakamımız gibi..
bugün şehit haberi gelmiştir. insan hakları diyerek ,eşitlik diyerek pkk güzellemeleri yapan,öğretmen maaşına laf edenleri açık açık bu başlığa bekliyoruz. zorunlu hizmet için ailesinden uzaklarda çalışan gencecik insan sözde insan hakları için çalışan bir örgüt tarafından bu kadir gecesinde şehit edildiğini öğrendik.. acılı ailesinin başı sağ olsun..
alçakça bir cinayete kurban giderek yürekleri dağlayan genç öğretmen. diyecek fazla bir şey yok. geçmişte de onlarca öğretmeni katletmekten sabıkalı bir örgüt var karşımızda. keşke iş buralara gelene kadar halledilmiş olsaydı bu bela. teröre, destekleyene, çıkarları için göz yumana lanet olsun.
naaşı bugüne kadar kayıptı necmettin öğretmenimizin. 3 gün önce pülümür çayında bulunmuş ve bugün necmettin yılmaz'a ait olduğu kesinleşmiş.

allah rahmet eylesin öğretmenimize. bu vatan hainlerini hâlâ cezaevlerinde yaşatıyoruz nasıl bir devlet aklıdır ki dağda bulundukları teslim oldukları yerde kafalarına sıkılıp cesetleri leş kargalarına yedirilmiyor anlayamıyorum.

nasıl ki 2 gencecik polisimiz yatağında uyurken şehit edildikten sonra çözüm süreci bitirildiyse bu olay da milat ilan edilip teröristlere en amansız biçimde merhamet edilmeden görüldüğü yerde öldürülmesi gerekiyor.
gözümden yaşlar akıtan güzel abimiz.
bugün haberlerde onun öğrencilerinin mezarının ziyaretine geldiğini gördüm.

terörün en büyük kozunun cehalet olması bir kez daha ortaya çıktı.
vakti zamanında cumhuriyet gazetesinde pkk 'gerillalari' topraga izmarit bile atmiyor seklinde yazi vardi.. topraga izmarit atmayan 'gerillalar' gencecik bi ogretmene kursun atabiliyolar.. ne yazik ki biz hekimlerin arasinda bile bu orgute destek olan insanlar var.. bazen dusunuyorum da sanirim idam gercekten gerekli.
hiçbir zaman unutulmayacak olan, eli kanlı bir örgüt tarafından şehit edilen öğretmen.

içerik kuralları - iletişim