Evde tv’ye bakarken denk geldim bir tanesine böyle olunca içten sövdüm de sövdüm sonra dedim bu nefreti birilerine duyurmam lazım, hemen sözlüğe yazayım.
Tabi her nefret ettiğim kişiye başlık açmakla uğraşmamak hem de kendilerine bir başlık açacak kadar değer vermediğimi göstermek için böyle bir başlık açtım.
Sizi de beklerim bu başlığa gelin ve nefretinizi paylaşın biz de nefret edelim.swh
Şimdi nefret ettiğim kişiler ve kısaca nedenleri;
Esra erol- yaptığı program tamamen yapmacık, insanları adeta kullanıyor ve bundan para kazanıyor.
Nihat doğan- yeri geldi mi milli duyguları yeri geldi mi dini duyguları çok abes, gündeme gelecek şekilde kullanıyor, konuşması falan da anlatamıyorum ama anladınız siz işte çok iğrenç.
Gülben ergen, erhan çelik- bu aralar haberlerde sürekli ahlaksızlık haberleriyle görüyorum ve hala çıkıp terbiye dersi vermeye kalkıyorlar.
Özcan deniz, mahsun kırmızıgül, emrah- hem iğrenç bir duygu sömürüsü yapıyorlar hem de konuştukları gibi yaşamıyorlar.
Aklıma geldikçe editleyeceğim
Sağı solu belli olmayan hocalardır. Hastalarla bir şekilde anlaşıyorsun da Rabbim türlü türlü hoca yaratmış bazıları şükür bazıları küfür sebebi
Bizim dahiliye nefrolojideki çok sevgili(*) bir hocamdır.
Isim vermek istemiyorum adamı burada idam mangasının karşısına çıkarmak istemiyorum.
Ama mezun olduktan ve okulla ilişiğim kesildikten sonra karşısına geçip bir sigara yakıp
Hocam 9. Kurulda 48le bıraktığınız bu öğrencinizi hatırlıyor musunuz diyeceğim.

Not: kendisi sigaraya inanılmaz derecede karşıdır. Hatta hastanede merdivenlerde sigara içen 2 öğrencinin fotoğrafını çekip tehdit etmisligi dahi vardır.
Not2: sigara içen öğrenciler hiçbir hastanın hiçbir şekilde sağlığını tehdit etmeyecek şekilde mevzubahis merdivenlerde sigara icmektedir.

Neden okul bitince diye soracak arkadaşlar için: arkadaşlar dahiliyeyi verdikten sonra adamdan kurtulamiyorsunuz adamın okulda forsu var adeta korkuyorum adamdan
Hatta ihtisas veya Doğu hizmetinde de Peşimizde bırakmazsa diye düşünmüyor değilim bunu yaparsam.
Benim için çok zor girilen ama çıkılamayan listedir. Bu listede yer alan kişi sayısı henüz bir elin parmaklarını geçmedi.
Nefret edilen degil de sevilmeyen diyelim asansör kullanmayı bilmeyen ve özellikle de inatla aksi yönde giden asansöre binenler.asiri gıcık oluyorum.bosu boşuna kat kat dolaşıyor ya.bence bu konuda halka ilkokuldan filan bi eğitim verilmeli. Kimse de merdiven kullanmıyor.