nereye gidelim denince nereye gidelim diyen erkek

"seni seviyorum, sen nereye gitmek istersen oraya giderim, seninle olduktan sonra yeryüzünde nerede bulunduğumuzun hiçbir önemi yok, sadece seninle olayım, senin mutlu olduğun her yer zaten beni de mutlu edecektir. hatta bırak beni, sen hep önden git. önden git ki senin bıraktığın ayak izlerine de basayım ben, sizinle hep aynı yolda yürümüş olmak isterim." diyen bir erkektir. en asil duyguların insanıdır.
not: maalesef benim dahil olmadığımdır.
açıkçası benim dahil olduğum erkek grubu ancak; sebebi nereye gidelim gibi sinsice sorulan ve altında birçok tripojenik düşüncenin yattığını düşündüğüm bu sorunun tuzağına düşmemektir.
tamam kebepcıya gidelim desem öküz olacağım ve gün boyu asık bir surata maruz kalacağım o kebap boğazımdan geçmeyecek. kazara bi kafeye gidelim desem ay buranın pastası kötü chees kekinde peynir yok çayı bilmem ne tarzı gereksiz eleştirilere maruz kalacağım. en iyisi sen seç ben orda bişey bulurum eğlenirim veya yerim sana da zehir etmem orayı hanımefendi sen seç nereye gidelim?
karşısındaki kadına değer verdiğini, onun seçimlerine saygı duyduğunu gösteren erkektir ama her defasında seçimi karşıya bırakıyorsa bir sıkıntı vardır.

kadınlar bazen plan yapmadan hoşça vakit geçirmek ister. tabii gidilen mekanda sürekli sıkıntı çıkaracak bir prenses iseler kararı onlara bırakmak değil ilişkiyi sorgulamak gerekir.

içerik kuralları - iletişim