nescafé

bir kahve markası. tıpçıların gece dostu, cankurtaranı, karanlıkları aydınlığa kavuşturanı (şair burada sabahlamaktan bahsediyor). nescafé express'i denedim arkadaşlar % 100 çalışıyor. şu anda saat 4'ü geçmesine rağmen bırakın uyumayı oturmak bile istemiyor canım. en son birikmiş bulaşıklara bakıp ben bunları yıkarım ki şimdi, bakışı attırdı bana. elbette üşengeçlik hissi baskın geldi ama bu konumuz değil. yani aşırı bir dinçlik veriyor insana ama yine de bu saatte ders çalışmak yerine entry girmenize engel olamıyor maalesef.
üçü bir arada olanlarına bakınca şeker yüzde kırklarda, aroma yumuşatan kimyasallar yüzde ellilerde yer alınca kahvesine yüzde sekiz kalan marka.
kahve oranı yüzde yirmi beş arttığı vakit ise paketin yüzde onu kahve oluyor.
kimyasal içiyorsunuz gençler.
2'si 1 arada içenler derneği başkanı olarak 3'ü 1 aradacılara gözlerimizi devirerek bakıyoruz.evet.
sınav öncesi çalışmaların sponsoru içecek.
bunun ürettiği kimyasal tozlara kahve diyen kişi ya ömründe hiç gerçek kahve içmemiştir ya da lezzet eşiği inanılmaz düşüktür. ürettiği tozların hepsi kahvenin k'si bile olmayacak kadar kalitesiz, lezzetsiz, içinde hangi kimyasal olduğu belirsiz ve mide bulandırıcıdır. gerçek mânâda mide bulandırıcıdır; bunu içmeye çalışırken kendimi zorlamak durumunda kalıyorum, öyle ki zaten ne evime sokuyorum ne de dışarıda alıyorum. zaten mental performansı da neredeyse hiç olumlu etkilemiyor. aslında marka pek mühim değil; çözünebilir kahve diye satılan şeylerin hepsi öyle piyasada.

derdiniz hem lezzetli, gerçek bir kahve içmek hem de ders çalışmak için mental performansınızı artırmak, stimüle olmaksa biraz daha para verip gerçek çekirdek kahve satışı yapan özel kahve sitelerine başvurun. az çekilmişi, çok çekilmişi, kavrulmuşu, tazesi, bekletilmişi, aromalısı... her damağa hitap eden, dünyanın en iyi kahve yörelerinden getirilmiş çok çeşitli kahveler var. bir de makineniz varsa, sizden mutlusu yoktur. makine olmasa bile hemen her yerden temin edebileceğiniz bir french press ile kaliteli bir kahve kullanarak evde harikalar yaratabilirsiniz. biraz internet taramasıyla kahve demlemenin ve çekirdekleri mümkün olan en yüksek verimle kullanmanın yollarını anlatan gurmelere ulaşabilirsiniz.

şu tozlara sadece bir yılda vereceğiniz parayı toplasanız yine makinenizi, gerçek kahvenizi alırsınız.
kucukken otobus yolculuklarinda dagittiklarinda icmek buyuk bi keyif verirdi. sonra buyudum, her gun icer hale geldim ve eskisi kadar guzel olmadigina karar verdim. huzunlu bir farkindalik.
ders çalışma saatlerinin vazgeçilmez içeceği

içerik kuralları - iletişim