nevşin mengü

çalıştığı kanal ne kadar cnn türk olsa da hem güzelliğini hem de ciddiliğini beğendiğim haber spikeri.olması gereken türde bir kadın; güçlü, başarılı, estetik, zeki, bilgili ve kültürlü.
twitterda takibe aldığımdan beri dikkatimi çeken, ekrandakinden çok farklı haber spikeri. huysuz ve tatlı kadın, seviyoruz kendisini.
favorim olan haber spikeri, sosyal medyadan takip edenler kültürünün yanında sportmenliğini de görmektedir.
takipçilerine "de ayrı yazılır" ayarı verdikten sonra "dönücem :) yakında görüşürüz" twitini atmış eski cnntürk sunucusu. döneceğini söylüyor ama neden ayrıldığına dair yorum yapmamış. bazı haber sitelerinde erdoğan-trump görüşmesi için yaptığı "girdisi çıktısı 23 dakika" yorumunun buna neden olduğu söyleniyor. yakında anlaşılır.
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın donald trump ile yaptığı görüşmeyi "girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü" ifadesi ile sunduktan sonra cnn türk'ten uzaklaştırılan sunucu temmuz ayında bavul dergisinde yazmaya başlayacakmış.
berbat haber sunan,diksiyonu yerlerde gezen güzelliğiyle ön plana çıkmış ucuz spiker.babası şahin mengü'nün ekmeğini yemektedir
pek yakında birgün gazetesinde yazmaya başlayacak olan cnntürk eski spikeri.
güzel bulmadığım spiker. ekşide de aynısını yazdım seri eksi yemiştim. erkeksi yüz hatları olan kadınları güzel bulamıyorum.

içerik kuralları - iletişim