nöroloji

birçok açıdan asistanlığı en tercih edilesi branş.
nörobiyoloji ya da nöroanatomi insanın ilgisini çekmiyor değil.
tıbbın algoritma kümeleriyle işin içinden çıkabileceğiniz tek branşıdır desek yalan olmaz.evet tıp hemen her alanda algoritmayı kullanır ama çoğu bir yerlerde patlar.nörolojide ise bilgiyi ve algoritmayı biliyorsan %99 patlamazsın bu bakımdan bence çok zevkli ve eşsiz bir branştır
temelde eğer alanında marka bir üniversitede değilseniz ilçe ya da küçük illerde svo,diyabetik nöropati, gibi hastalıklarla uğraşan hasta grubu genellikle geriatri ile örtüşen bir branştır. her daim bilimsel anlamda gelişmeye açık , geleceği olan branşlardandır . yaşlı hasta grubu ile uğraşmak isteyen, ya da deneylerle ,araştırmalar ile ilgilenmek isteyenler için uygundur
bir nöroşirürji olmayan branş.
1 nisan 2018 tarihinden sonra eğitim almaya başlayacak doktorlar için eğitim süresinin 4 yıldan 5 yıla çıkarıldığı uzmanlık dalı.
bt'yi çektik mr'ı çektik nörolojik muayeneyi layıkıyla yaptık hmm evet lezyon broca'nın 675 inci alanındaymış tamam deyip tedavi adına hiçbir şey yapamayan branş. iskemik svo'ya clexane dışında bir şey yapıldığını görmedim. en azından periferde tedavi açısından tatmini minimal bi branş.

sevene seçene saygımız sonsuz tabi. onu da birilerinin yapması lazım.
peygamber îlân edileceği paralel evrende, tanrısı beyin ve sinir cerrahîsi olacak olan bölüm.
tedavinin bir yere varmadığı, hele ki yoğun bakımı görünce seçmeyeceğim bölümler arasında yerini alan branş. hastaları çok kötü oluyor bu branşın, ama tanı kısmı eğlenceli. sonuç olarak benlik değil.

içerik kuralları - iletişim