noromuskuler yavsak

banlanmak için yoğun çaba gösteren yazardır
tahminimce yeni mezun bir arkadaş.
motor son plakta bulunan bitin, pirenin yavrusu şeklinde bir geometrik dizilim gösteren enzim.
entrylerinden takip ettiğim kadarıyla açtığı başlığa 18+ içerikli foto koymak istemesi ve yönetimin müsaade etmemesi üzerine yönetimi `daeş`li olmakla suçlayan, ardından sözlükten kendini kovdurmak için yoğun çaba sarf edip kendini attıramayan yazar.
(bkz: ağam kovirmisin kovmirim ulan kovmirim)
kullandığı nick ile müstesna, psikiyatrik bozukluğu olduğunu düşündüğüm ergen yazar. porno fotosu silindi diye daeşçı yönetim yazdığını 1 ay önce yazmama rağmen silinen entrysini göstermemi istiyor, entryde yazdın dememe rağmen özel mesajda ben öyle bir şey demedim diye özel mesaj yazışmalarını kopyalamaya başlamıştı alâkalı alâkasız tüm başlıklara.

bu tip insanlar doktor olacak ona üzülüyorum. yazık günah hastalarına..
hakarete uğramış bir yazar daha. (ebkz: #42168) eğer sözlükte adalet varsa kimse burayı babasının dükkanı gibi kullanamaz. gereken neyse yapılsın. noromuskuler yavşağın banlanmak için kışkırtıcı paylaşımlar yaptığını hatırlıyorum. paylaştığı fotoğraf da tartışılır. bütün bunlar dışında söylemeye çalıştığım şey çifte standart uygulaması. son zamanlarda keyfine göre insanlara hakaret eden, onları küçük düşüren paylaşımlar yapan kişiyi şahsen şikayet ettim. sonucunu bekliyorum. eğer ki bana bir müdahale olur da o aynı şekilde davranmaya devam ederse sözlerim hatırlansın.

bahse konu olan hakaret içerikli paylaşımlar için `nebakiyon`, `habbarul`, `necdetersoz`, `nisa suresi` başlıklarına bakabilirsiniz.
ne olur gitme diyememiştim ama ne olur dönme.
açık şekilde sözlüğe zarar veren yazardır.
kişisel hakaretlerini tasvip etmiyorum ama yönetime olan sitemi tebessüm ettiren yazar.
dobra yazardr daha çok yazsın
uzun bir aradan sonra aklına tıbbiyeli sözlük düşen yazar.

şöyle bir geleyim bakayım ne varmış dedim. sonra profilime girdim. kayıt olalı 3 yıl olmuş. zaman çok hızlı geçiyor arkadaşlar. mesleğe yeni başladığım zamanlarda açmışım sözlük hesabımı da. ve neredeyse 3 yıl geçmiş.

ilk zamanları hatırlıyorum. sevgi kelebeği misali ortalıkta gezinen herkese mavi boncuklar dağıtan, herkesin çok sevdiği, kanka olarak gördüğü ve tahminimce yönetim kadrosundan olan bir kız vardı. nickini unuttum. hala devam ediyor mu acaba?

içerik kuralları - iletişim