numara değiştirmek

hiç yapmadığım şeydir, başkalarının numarası çok silindi telefonda ,ben de ,' ammaaan zaten sürekli görüştüğüm kişilerin numarası illaki bulunur ' diyerekten şu zamanlara geldim. ha tanımadığım numaralardan boyna cuma ,kandil mesajı da alıyorum orası da ayrı.
sizinle gerçekten görüşmek isteyenleri seçmek için güzel bir uygulama. ulaşmak isteyenler bir şekilde ulaşıyor, yeni numaranızı alıyor. istemeyenler de aylar sonra karşılaşınca "numaranı filan değişmişsin heralde hayırsız." diyor.
yeni numara aldığımda milleti oynatmayı sevdiğim çok doğrudur, ne yapayım çok zevkli. bir nevi geçmişini silme uygulamasıdır, aldığın andan itibaren sadece senin arayacağın kişiler seninle iletişime geçebilir.
(bkz: aslına bakarsan muhteşem bir telefon formatıdır)
ortaokuldan beri aynı numarayı kullanıyorum büyük ihtimalle ölene kadar aynı kalacak
kafa dinginliği sağlayan iş. gereksiz konuşan uyduruk arkadaşımsılardan bıktıysanız tavsiye ederim. konuşmak istediklerinizi kendiniz seçersiniz bu sayede.
yeni hat almak yerine müşteri hizmetlerinden yapıldığında eski numarayı tekrar satışa çıkarıyorlarmış ve whatsapp, aramalar, sms ler falan baya kaos yaratıyormuş. ilk duyduğumda baya şaşırmıştım. düşünen yeni hat alsın bence yoksa baş ağrısı sebebiyeti
çok yakında pılı pırtı toplayıp gerçekleştireceğim eylem.

içerik kuralları - iletişim