odasına giren yaşlı adama bağıran doktor – Tıbbiyeli Sözlük
video
insanlığa sığmayan muameledir. mesele adamın hata yapması ya da yapmaması değil, hiçbir insan böyle bir davranışı hak etmiyor.
Doktorumuzu haklı bulmuyorum kimse kimseye bağırmamalı ama Aynı durum başka bir devlet kuruluşunda yada özel kuruluşta yaşanmış olsa hem amcamın daha büyük tepki alacağı hem de videosu çekilmeyecek olan karalama kampanyasıdır.-abi geçen hukuk bürosuna gittim, avukatlar yemekteymiş, bekleme odasında bekleyeceğime gidip avukatın odasında bekliyim dedim, girdim içeri oturdum. (bkz:bok yaparsın)

-efendim geçen bankaya gittim, geçtim müşteri temsilcisinin koltuğuna oturdum. (bkz:seni içeri alırlar mı mesai saati dışında)

-geçen öğlen emlakçıya gittim adamlar yemeğe çıkmış kapıyı açık unutmuşlar girdim oturdum içeri (bkz:adamın götünden kan alırlar tayfun)
mahallede elektrikçideydim bu haber televizonda çıktığında. bayağı tepki gösterdi elektrikçi. dedim, senin acil bir işin çıktı ve dükkanı kilitlemeden sadece kapıyı çekerek çıktın. o sırada dışarıda seni beklemek istemeyen birisi ki daha önce görmemişsin , daha da görmeyeceksin, geldi ve senin dükkanda oturdu. şüphelenmez misin adamdan. neden dükkanına girsin ki adam senin.

berber koltuğuna oturan biri olarak da düşünebiliriz bu adamı.

bakkala izinsiz giren biri olarak da düşünebiliriz.örneğin aynı kişi banka müdürünün odasına girse ya da birinci sınıf emniyet müdürünün yaygara kopardı.