her devlet üniversitesinde fakültenin karsinoması. 657den dolayı uçan tekme atasınız gelebilir.
Öğrencinin üstünde değil, yanında olması gereken birim. Tamam onların üstünde de hocaların baskısı olabilir ama bu onlara öğrencileri ezmek için bir neden yaratmıyor.
Her gittiğimde kapıya şuradayım buradayım diye not yazan yer. Birgün çıldırdım ve "yeter artık daha da gelmem" dedim . Kadın yeni görevliymiş, tabi ben de tanımıyorum,"DIHI DI GILMIYIRIM, mecbur geleceksin" demesiyle benim kafamı duvara vurma isteğim arkadaşların dudak ısırması işimi halletmem ve kapanış.
İsmiyle tezat bir durum. Kendini bir b*k zanneden bir grup işsiz topluluğunun bir araya gelerek sabahtan akşama kadar facebook a girip bilgisayardan oyun oynadıkları ; güya öğrencilerle ilgilenen bir yığın işgüzar topluluğu.
Okulda öğrenciyi en sevmeyen birim. Kırk yılda bir işiniz düşer onu da zor zahmet, nemrut suratlar eşliğinde yaptırırsınız.
Ogrenci isleri hadi bizde bir nebze cekilebilir ama
Arkadas dilekce biraktigin evrak kayittaki suratsizlar hic cekilmiyor ya
Nezaketen bir kolay gelsin dersin insanin yuzune bakmazlar
Allah bir hekimin bir hakimin bir de ogrenci islerinin(bizim icin evrak kayit genel icin ogrenci isleri) eline dusurmesin.
Bizim fakültede öğrencinin başı derde düşünce koşabileceği birim.orada çalışan bir kadın var o hariç.onun burnu çok havada,iş halletmemek için elinden geleni yapıyor zaten ona da gerek kalmıyor.muhteşem üçlü abilerimiz işimizi hemen hallediyorlar.
Adıyla alakası olmayan, kesinlikle öğrencinin faydasına bir iş yapmayan birim ve burada çalışanlara verilen isim (bkz:Ad aktarması)Dörtten kalan stajlarını verdikten sonra beşe geçen 5 kişiyi,bu kişiler kendi aralarında anlaştığı halde,istemediği gruplara gönderen ve ardından hak geçer diyen insanlar. Lan anlaşmışız işte 5imiz kime geçiyor hak?!? Acilen yıkılıp yerlerine avm yapılmalı