onca tıbbi eğitime rağmen halen evrimi inkar edenler – Tıbbiyeli Sözlük
HİÇ bi şekilde anlamlandıramadığım gruptur.din kisvesi altında aklı mantığı görmezden gelir

Edit1:evrim biyoloji konusudur dinle açıklamaz

Edit2:burası inci sözlük değil hakaret etmeyelim

Edit3:ateist filan değilim ve kuran da evrimle çelişen herhangi bi durum yok
Kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. Şu şu şekilde inanır, o o şekilde inanır, Kadir inanır. Şimdiki maymunların insan olmasıyla inanacağım teori.

(bkz:Evrim teorisi)

(bkz:Evrim yasası)

(bkz:İkisini de dene tarafını seç)Tamam tamama hiç komik değildi kabul ediyorum

Editus communis : tıp okuduğuna inanamıyorum yeaaa. Evröm öğöcü vör gibi şeyleri okuyup güldüm sayın yazarlar. sarcasm Diyoruz ama araştırmıyorsunuz ki araştırın ya araştırın Rezilliğe haykırarak güldüm
ulan yukarda gerizekalının biri tıp okuduğuna inanmak bile istemiyorum, maymunlar insan olmuyor demiş gerçekten acınası bir durum.google 'a evolution tree falan yazın bari hiç araştırma yapmıyorsanız bile. Yahu bu adam şimdi bir de doktor olacak öyle mi anlayamıyorum gerçekten.bak güzel kardeşim, evrime göre insanlar maymundan evrilmiyor, evrime göre insanlar ile maymunlar ortak bir atadan geliyor. Homini sınıfı daha sonra ikiye ayrılıyor ve homo cinsi ile pan cinsi oluşuyor. bugünkü şempanzelerin taksonomideki sınıfı pan'lardır. insanlar da bildigin gibi homo sınıfına mensuptur. (homo sapiens)evrim ağacına burdan bakarsan anlarsın ki maymundan gelmiyoruz,maymunlarla kuzeniz.

bir kere de araştırın yaHU BİR KERECİK, AYRICA BULUNAN ÇOK SAYIDA FOSİL VAR BUNUNLA İLGİLİ GÖTTEN UYDURMA DEĞİL BUNLAR !!![http://www.baharkilic.org/image.axd?picture=20142hominidae.JPG ~ EVRİM AĞACI](bkz:evrimi maymundan geliyoruz sanmak)
(bkz:Evrimin inanilacak bir sey oldugunu zannedenler)

Yakin bir zamanda ingilterede yaratilis kuraminin devlet okullarinda fen dersi icerisinde okutulmasi yasaklandi. Yaratilisciliga inanip inanmamak bir tercih olabilir ama evrim bir bilgi sistemidir, bilimsel kanitlara dayanir. Teori yeaa ama geyigi yapanlar da cahildir. Eski bir evrimci atasozu der ki: yercekimi de bir teoridir ancak kimsenin havada suzuldugunu gormuyorum.
evrim teori ama yeaaağ diyenlere de duyrulur :teoriler ispatlanır yasaya dönüşür hede hödösü ilkokul bilgisidir. teoriler bir takım doğa yasalarını açıklamak için öne sürülmüş hipotezlerdir. yukarıda da bahsedildiği gibi izafiyet teorisi de vardır, yerçekimi teorisi de. AMA HER NE HİKMETSE EVRİMDEKİ TEORİ SÖZCÜĞÜNÜ BİR GRAM BİLE EVRİM HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMADAN İLKOKUL BİLGİSİ İLE O DAHA YASA DEĞİL DİYE KESTİRİP ATIYORLAR. YARADILIŞ TEORİSİ ADI ALTINDA DÜNYA EĞİTİM SİSTEMİNDE SADECE TÜRKİYEDE BULUNAN TEORİ İSE TAM BİR SAÇMALIKTIR, TEORİ BİLE DEĞİLDİR, TEORİYE UYGUN HİÇBİR TEZİ YOKTUR.
Ah ulan be, şurdan üç beş maymun çevirip soy ağacı muhabbetine girmek de vardı ama napalım inkâr ediyoz işte
Eğer tanrı yarattıysa niye başı boş bıraktı ? Din bize niye direk gönderilmedi başkası aracılığıyla duyuruldu tanrı niye insanı yarattı vb. Gibi sorulara cevap veremeyeceğiz ama evrim sürecinin her daim işlemelekte olduğunu görerek evrimi inkar etmenin zor olması ve bilimsel temele dayanmaması(yaratılışın) nedeniyle oluşan görüş
Buna inanan meslektaslarim. Sperm ve yumurtadan 20 kusur yasina nasil geldiklerini anlatsinlar sadece. Bilimsel olarak ispatlasinlar diyorum bakin. Tikanmadan ispatlarsaniz evrimci olacagim. Zira ben tikaninca rabbimin hikmeti diyip cikabiliyorum ama siz kafayi siyirmadan nasil cikiyorsunuz isin icinden merak ediyorumBakin mucizelerden birkacini soyluycem ihtimalin nekadar oldugunu hesaplayacak bi hesap makinesi aramaya baslayin simdiden :

1)dogru kadinla dogru erkegin bulusma ihtimali: 1/7milyar x 1/7 milyar

2)iki ciftin de saglam olma ihtimali iyimser davranirsak 7/10x7/10

3)sperm x yumurta ihtimali de 1/1milyar x 1/400 bin

4)tabi bunlarin ilk denemede oldugunu varsayiyorum en iyi ihtimalle.

5)saglikli bir embriyonun olma ihtimali de en iyi ihtimal 1/2 diyorum.

6)saglikli bir sekilde kazasiz belasiz bebegin 3. Trimestere gelmesine de 1/2 diyelim.

7)saglikli bir perinatal donem ihtimaline de 3/4 diyelim

8) senin 20 yasina kadar saglikli bir sekilde gelmene de 3/4 diyelim

9)basarili olup bu fakultede okuyor olma ihtimalinde 2/100 olsun.

10) tip okuyup da evrime inanma ihtimalin de 3/10 diyorumVs. Vs. Daha birsuru ihtimal atladim.simdi bunlari carp bakalim makinenle . Sonucu bulabildiysen Sen su an bu kadar ihtimalle bu yazilari yazdin. Ve senin gibi milyonlarcasi var. Bu kadar ihtimalin aciklamasi kusura bakma ama matematikte bile yuvarlanip 0 sayiliyor. Simdi git bir daha dusun...