oytun erbaş

tus dereceleri, fizyoloji dalında ilgi çekici çalışmaları, sitesinde güzel notları olan hekim . bizim fakültede 'aşk ve oksitosin ' tarzı bir sunum yapmıştı güzeldi.
site
bilim adamı. tusta birçok kez yerleşmiş. neden gitmemiş? bilmiyorum.
zamanında asosyalliği sonuna kadar yaşamış, deli gibi çalışmış şimdi de para kazanmanın keyfini çıkaran insandır. kısacası eğitim sektöründen nasıl para kazanacağını çözmüştür. kazandığı parayı lükse harcamıyor yanlış anlaşılmasın, yürüttüğü birçok araştırma, yazdığı onlarca makale vardır. dersleri esprili geçer ama bir o kadar da öğrenciyi ezer. taktiği budur, aşağılayarak ders anlatmak.
not: asosyalliği fazla abartmış sanırım. bugün facebook'ta "oytun erbaş'ı beğenen arkadaşlar" diye grup gördüm ve bilin bakalım kurucusu kim? üzülerek söylüyorum ki ta kendisi...
içindeki sıçan aşkı bir başka olan sürekli bölüm değiştiren ve zevke tus derecesi yapan ilginç, garip, asperger biri.
katıldığım ilk ve tek dersinde okulu birincilikle bitirdiğini ve konuşma yapmaya çıktığında onun kimseyi alkışlamadığını,okulda kimsenin onu onun da kimseyi sevmediğini ve okul tarafından derecesi sebebiyle hediye verilen isim yazılı gümüş parçayı 25tl ye sattığını söyleyen, iyi ki de satmışım karnımı doyurdum bir öğün diyerek övünen ve konuşmalarıyla beni biraz ürküten hocamız.
not: bilgisi konusunda laf etmek haddime değil ancak anlatım tarzı bana hitap etmiyor.
hakkında söylenenleri dostlarimdan duyduktan sonra dünyadaki oksijen israfınin kaynagi olan şahis oldugunu dusundugum insan(ımsı).
bütün tus derslerini kendi anlatır önceden youtube da ders videoları vardı ancak şimdi hepsi silinmiş vaziyette. eğer bütün tus ders videolarına ulaşmak isterseniz ben de bir arşiv mevcut. bana ulaşabilirsiniz. belki kişiliği çok iyi olmayabilir ama tıbbi bilgisi gerçekten deniz derya. hatta gecenin bu saatinde kalkıp göğüs hastalıkları dersini dinleyesim geldi.
çok iticidir. gündem özel programında korkut ulucan ismindeki bir hocayı azarlayarak düşüncelerimi haklı çıkarmış kişidir. dünya üzerindeki en zeki kişi olabilirsin erbaş fakat dışardan sadece ukala görünüyorsun . allah öğrencilerinin yardımcısı olsun .
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim