Bi değişik diş macunu. Neden toprak renginde diş macunu yapar bir insan anlam veremedim hiç. Tadı da çamur gibi zaten, iyice tuhaf bir his oluşturuyor dişleri fırçalarken. İçinde de naneden tutun ekinezyadan papatya kadar çeşit çeşit bitki özleri de varmış. Tam bir botanik yutuyorsunuz anlayacağınız. Sodyum bikarbonat içermesinden dolayı da tuzlu bir tadı var. Üzerinde en başta alışamasanız da 14 gün sonra alışacağına dair bir uyarımsı var. Biliyoruz tadı da rengi de bok gibi ama alışıyon abi sonra ya, dercesine. Yine de diş hassasiyeti konusunda piyasadaki en iyi diş macunu olduğunu söylüyorlar. Deneyip göreceğiz artık.
Reklamından tiksindiğim dış macunu. Favorim `optik beyaz` modeli olan diş macunudur.
reklamindaki dokulmus disli gulumseme insani irite eder ancak "himmm bu dis macunu cok iyiymis bunu kullanalim" hissi yaratmaz.
Birçok diş macunu denedim ve en iyisi bu. Tadı çok kötü. hatta ben inanamadım uzun süre bozulmuş gibiydi. Alışıyosunuz. Temizlik hissi mükemmel ve bi süre sonra beyazlatıyor.
Gingiva problemlerinde mucizevi bir etkiye sahip diş macunu. Yıllar önce kanama şikayetiyle bir süre kullanmıştım. Faydasını da gördüm. Sonra nasıl olduysa diğer markalara döndüm.Uzun süredir bebek fırçası gibi küçük ve yumuşak bir diş fırçasına geçmeme rağmen dayanılmaz bir hassasiyetim vardı. Kanama yoktu ama en ufak dokunmaya karşı büyük bir acı hissediyordum diş etlerimde. Parodontax da fayda etmezse bana diş hekimi yolları görünüyordu.Fayda etti hem de nasıl etti. Sihirli değnek değmiş gibi. Benim sadık yarim bir daha sana sırtımı dönmeyeceğim.
Normal diş macunlarından daha pahalı olduğundan olsa gerek, ismini paradontax olarak bildiğim diş macunu markası. Önüme gelen över oldu. Ben de denemeyi düşünüyorum.