pepe'nin beşiktaş'a gelmesi

henüz kesin değil galiba ama bekliyoruz
gelirse efsane olacak transfer. savunmayı toparlar rakip hücumcuları tokatlar
sarılarının çoğalması dileğiyle dedirttiren transfer haberi..

(bkz:pepenin sarıları çoğalıyor)
pepe dünya çapında sayılı stoperlerden biridir. beşiktaşa çok fayda sağlar.
fakat şu iki açıdan baktığım zaman bu kulübe bu camiaya hiç uymuyor.
birincisi efendi beşiktaş sloganını kullanıyorsun, tişört bastırmışsın, ağzından bu lafı düşürmüyorsun. pepe efendi falan değildir türkiyede ikinci melo olmaya adaydır. rakibinin eline bastığı pozisyonu bilenler hatırlayacaktır. bize böyle futbolcu lazım değil. rakibin hatalı kırmızı kartını hakeme söyleyerek iptal ettiren veli kavlak gibi oyuncular lazım. efendi beşiktaş böyle olunur.
ikincisi o verilen para nedir öyle? tamam iyi futbolcu dünya yıldızı eyvallah da marcelo gibi hem düşük maliyetli hem kaliteli hem daha genç bir oyuncu bulunabilirdi. bütçemize göre futbolcu politikası sona mı erdi? euro an itibariyle 4 lirayı geçmiş bir futbolcuya iki sene için 10 milyon euro para veriyorsun. sonra taraftara 170 liraya forma satıyorsun. olacak iş değil fikret başkan.
efendi dediysek vur kafasına al lokmasını değildir.daha geçen sefer ki maçta van persi diliyle sex eliyle tombala yapıp beşiktaşı bi güzel top etmişti.sıkıyorsa şimdi yapsın.
o adam o yaşta o maaşla ancak gelir türkiye'ye
c. ronaldoyu 40 yaşında getirebileceğimizin umududur, beşiktaş portekizli sever :)
topu ayagindan kacirdiginda "pepeee pepee çok üzülüyor, pepee pepee çok ağlıyor, keşke vurmadan önce hesaplasaydi, keşke vurmadan önce hesaplasaydi..!"diye şarkı söylemeyi beklıyorum.*
pepenin beşiktaşta oynamasından çok pepenin beşiktaşta yetiştireceği bir çok stoper için mutluyum. milli takım stoperleri 3-5 sene içersinde bjk altyapısından çıkacaktır. bir işi en iyi yapandan öğrenecekler, hepimiz öğreneceğiz

içerik kuralları - iletişim