Yıllardır birçok askerimizi, sivil vatandaşımızı katleden hain ve soysuzların oluşturduğu terör örgütü.Sonunuz yakındır.
Birçok ananın babanın tazecik sevdiceğin kahrolsun bedduasını alan ahını alan lanet terör örgütü ve kahrolsunlar.
vicdansız, şerefsiz bir topluluk.

orospunun evladı derdim ama orospuya saygım var. bunlara yok.
yakında neslinin tükenmesi muhtemeldir. Tek fark biyoloji kitaplarında değil tarih kitaplarında anılacaklardır. çok yanlış
amerikanın ortadoğudaki emperyal maşasıdır. yapılanması 80 darbesinden sonra ortaya çıkmıştır. katildir. ezilmiş kürt halkı propagandasıyla toplumumuzun bir kısmını yanına çekmiştir, bir kısmını da silah zoruyla yanına çekmiştir. insanlara anlatılması lazım. yoksulluğun etnik kökeni mi olur yahu . sözde bunlar koministtir ama bölgedeki aşiret ağalarına hesap sormazlar hani onlar kürtlerin haklarını bizden almaya çalışıyorlar ya. hdp bunların siyasi uzantısıdır. hdp olanları çatışma olarak nitelendirir ,der ki devlet barışa yanaşmıyor. sonra bakarsın barış(!) süreci adı altındaki -bana göre hainlik süreci- zaman diliminde pkk silah depolamış. bazı arkadaşlarımıza göre terörist olmayan hdp bu sırada pkkya toprağa bomba gömdürüp üzerine asfalt atmış. tabi bunlar barış(!) elçisi suçlu hep devlet, neyse genelbaşkan selo seni başkan yaptırmayacaz diye 7 haziran seçimleri naralar atıyor, bakıyorsun 8 haziranda şimdi başkanlığı konuşabiliriz diyor. sonra dolmabahçe mutkabatını unutmadık, oslo görüşmelerini de. ben de bilmiyorum kim vatansever kim değil. öylesine yazmak geldi içimden

kısaca demek istediğim yaradan belalarını versin, yaşayan ve yaşamış tüm mahlukatın laneti bu köpeklerin üzerine olsun.
Bu ülkenin başına bela olan terörist gruplardan biri.

Yıllardır süregelen yalnış politikalar yüzünden var olan yok olması gereken terörist grup.O kadar gencimiz onlar yüzünden toprak oldu, anneler babalar evlatsız, çocuklar babasız eşler yalnız bırakıldı.Umarım bir gün terörist teröristtir , hepsi bitmelidir, diyen; onlar üzerinden kar gütmeye çalışmayan, askerine değer veren bir iktidar başta olur da bunlar ve diğerleri yok olur.
son zamanlarda yapılan ülke gözetmeksizin başarılı/aralıksız saha operasyonları ve yandaşlarının makam mevki gözetmeksizin tutuklanması sonucu bitme noktasına gelen, siyasi olarak da tbmm'de temsil edilenhdp terörist örgüt.2017 yılında `kandil`'e türk bayrağı dikileceğini umuyorum.
bu konuda hümanizm ile terör yandaşlığı karıştıranlar oluyor. bir de hükümet karşıtı olayım derken yandaş olanlar. aramızda inşallah yoktur da bu meslekte maalesef var. hatta devletten maaş alıp,askere polise bakmam diyen , ama görev olduğunda en batıya kaçmaya çalışanlar da var. bazı konular bir bütün olmak gerekir. bu da onlardan birisi. bu konu ırkçılıkla da karışıyor,kimsenin doğduğu yer,coğrafya yüzünden suçlanması doğru değil. ama eline silah alıp çıktığında da işin değiştiğini bilmesi gerekir neler olacağını. devlet imkan vermiyor diyenleri çok uzağa gitmesinler çıksınlar trabzon/ordu/giresun hattındaki yaylalara. çoğunun elektrik su imkanları kendi taraflarından sağlanmış durumda. geçenlerde darbe girişimini bir hafta sonra öğrenen köy haberini okumuşsunuzdur. doktor yok diyenler , şu an 80 km çapında bir tane çocuk doktoru olmayan,cerrah olmayan batıda bir çok bölge biliyorum. bir gün bu da bitecek ama olay yeniden başka isimle var olmamasını sağlamak. bunun için de bir olmak gerekiyor.