primertus – Tıbbiyeli Sözlük
Dershanecilik oynayan bir kurum. Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama öğrenci arkadaşların ekmeklerini de gereksiz yere gereksiz kurumlara vermesini istemem.

Derslerinin nasıl olduğuna dair bilgim yok fakat bu sektörden az da olsa pay almaya çalışan amatör bir grup olduklarını düşünüyorum. Başımdan geçeni anlatayım;-moderatör notu: ilgili dersane yetkilisinin yazarın başından geçtiğini iddia ettiği olay ile kurumları hakkında yanlış yönlendirme yapıldığı konusunda yaptığı maille bilgilendirme sonrası yazarın başından geçtiğini iddia ettiği olay silinmiştir. yazarın hikayesinin doğru olduğunu beyan etmesi durumunda tekrar eklenecektir.-Çok da umurumda olmadı ama hazır böyle bir imkan bulmuşken içimde kalanı söyleyeyim dedim.

paramızı verdiğimiz yerleri iyi araştıralım.
Üstteki entryde eksiği olan fazlası olmayan, kursiyerleri olma gafletine düştüğümden derslerinin ve de iş ahlaklarının ( eğitimci demek istemiyorum) nasıl olduğuna dair gayet bilgi sahibi olduğum, işlerini dürüstçe yapan esnaflarımıza saygısızlık olacağını düşündüğümden esnaf da diyemeyeceğim sözde eğitim kurumudur.