queen

gelmiş geçmiş en kusursuz sesli vokallerden birini bünyesinde barındıran efsanevi ingiliz rock grubu. freddie mercury gibi muhteşem bir adamın sesinden o harikulade şarkıları dinlemenin verdiği keyifi neredeyse hiçbir şey veremiyor.
we will we will rock you.......


tam mooduma uyan şarkısı.

mükemmel ses, mükemmel grup...

ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı
30 yıl kadar önce afyon'a konser vermiş harika grup. 14 temmuz 1987 afyon queen konseri! çok yanlış zamanda doğmuşuz dedirten olaylardan biri. bize de eski konserlerin videolarını izlemek kalıyor.
bir kaç yazısında kendimi gördüğüm yazar umarım benin kadar delirmemiştir bir mahalleye iki deli fazla gelir yeni gelmiş hoş gelmiş iyi yazmalar
bu başlığı her sözlükte çok sevmişimdir.
malesef ki kendi nickaltımı açmak bana kısmet olmadı, ama açan yazara da sevgiler.

bu başlıkta ego nedir? nasıl yapılır? konusunu işleyeceğiz.
(bkz:dayak nedir nasıl yiyilir)

ben tüm zamanların, en zeki, en güzel ve en muhteşem queen'iyim. ( queen'i büyük harfle yazmak istedim falan sözlük bunu desteklemiyor.)

aranıza hoş gelmiş olduğumu düşünüyorum. gerektiğin de en mantıklı, yeri gelince ruh hastası olabiliyorum. (hakkımda şizofren diye söylentiler de var ama siz yine de inanmayın.)

gelmiş geçmiş bütün queenlerin bana imrendiğini düşünüyorum. yeri geldiğinde beni yerden yere vurmaya çalışıp üzerimden prim kasmak isteyenler olabilir. hiç sorun değil, hoşuma gidiyor böyle şeyler.

bu arada sözlük güzelmiş, yazılan entryleri sevdim.
sözlüğe biraz daha ısındığım da bu entryi editleteceğim.

bütün yazarlara ( benim olduğum her yerde) bol sabırlar diliyorum.

içerik kuralları - iletişim