random gülmek

bir türlü beceremediğim, yapabilenlere imrenerek baktığım, sanal alemdeki gülme efekti ya da biçimi. millete bakıyorum alsldkf diye güzelce yazıyor resmen gülüyor yahu. sonra özeniyorum ben de random atcam diye ama ortaya çıkan sonuç şu: aşaşlllglghl. lghlgh ne aminıkoyim, süt mü içiyoz burda? sinirlenip siliyorum tabi hepsini sonra bulabileceğim en hunharca gülen smileyi gönderiyorum artık gözünden yaş gelen surat mi gider alnından ter akan mı bilmiyorum. eskiden ne güzeldi herkes :d yapar gönderirdi hey gidi. gülüşün de randomuna kaldık.
hönkürerek gülme ifadesidir. eskiden ‘ne kadar saçma ya’ dediğim şeyi şimdi bol bol yapıyorum. aşırı komik şeylere random gülüş yakışıyor böyle de bir gerçek var.
(bkz: asfsgdhdagshs)
herkesin kendine ait bir random gülüşü var hocam. mesajda görünce isme bakmadan hangi arkadaşım gülmüş ayırt edebiliyorum, yetenek sayılıyor mu? sayılıyorsa fena çünkü böyle yetenek mi olur be
kfldjdlsls diye gülüyorum bu beni sessiz erkek mi zilli kız mı yapar diye düşündüren başlıktır.
bu arada severim random gülmeyi çünkü samimidir oha şu an harf bulup da yazamıyorum ifade bulup da atamıyorum demektir. fazlası tehlikeli ama dozunda çok işlevsel bence.
zilli olduğumu öğrendiğim gülme biçimi/türü.
gülmekten karnıma ağrı girecek kadar eğlendim ama şimdi yanımda annemler var kanka sesimi çıkartamam gülüşüdür. zilli kız ergen vs gibi şeyler dense de umrumda değil bayılıyorum sana random gülüş
bazılarına çok yakışır. cool takılan insanlar yapmasın bunu eğreti duruyor.
genelde 13 14 yaşında kızların instagramda yorumlara arkadaşını etiketleyip "ya kanka ahsubsusisu amk ahauahaah" şeklinde kullandığı sinir olduğum olay.

edit: sadece bunlara değil yapan herkese sinir oluyorum.

içerik kuralları - iletişim