saçını kalemle toplayan kız

camiamızda sıkça rastladığımız, bakımsız, paspal, özensiz kız örneği.
hadi başkalarını anlıyorum da hekim olacak yada olmuş kadınlarda da aynı zihniyet,ufacık bi tokayı çantaya iliştirmek okadar mı zor arkadaş, kafam kadar nesneleri sığdırıyorsun.
ders calışırken kalemimi kaybedip 2 saat arıyorum saçımdan çıkıyor, bilinçsizce yapıyorum o topuzu
pratik kızdır.

kalem yerine böyle çöp şiş boyunda, serçe parmak kalınlığında çok güzel tahta çubuklar var sırf bu topuzu yapmak için. bulursanız bana da yollayın.
bence tek bir kalemle saçını toplaması gayet sevimli duran kızdır. ne yazık ki benim böyle meziyetlerim olmadığı için saçımı toplamak istersem diye yanımda sürekli olarak bir lastik toka taşımak zorunda kalıyorum.çok özeniyorum o kızlara ben.
tıpçıysa matematiğe özlemini dışavuran kızdır.
nasıl yaptıklarını henüz anlayamadım. bir şekilde o kalem o saçlara giriyor orda saçlarla birlikte duruyor. o kalemi çekip kaçasım gelmiyor da değil açıkçası.
bizde kızlar bitti erkekler de var yapan. toka takmak çok mu zor. hayır. kirli bir zevk anlayışı.
kimisine göre pis kimisine göre pratik olan kızdır ayrıca benim de arasında olduğum populasyondur.
acil birşey yazmam gerekti mi bir saat çantadan kalem aramıyorum çıkarıyorum saçımdan..oh mis.. pis diyenler yanıma yaklaşmasınlar iki taraf da kendi halinde mutlu olur zannımca
dershaneden bi arkadasim yapmisti ve matematik hocasi 'murebbiye gibi olmussun' demisti, o gunden beri biraz mesafeli yaklastigim ve zaten hic beceremedigim sac toplama sekli.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim