şanışer

şimdiye kadar tanıdığım en değerli rap sanatçısıdır. bu zamana kadar başlığı açılmadığına inanamıyorum. diğer yazar arkadaşlarımı geçtim ben nasıl açmamışım şimdiye kadar, hayret.

abartısız bir şekilde söylüyorum, parçalarının tek bir kelimesi boş değil. defalarca dinledikten sonra bile yeni yeni aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. hayatımın bir döneminde şanışer'in müzikleri ile yatıp kalkıyordum. en ihtiyacım olduğu dönemde onu keşfettim ve onunla beslendim diyebilirim.

bir şöyleşide tek isteğinin 60 yaşına gelip arkasına baktığında yaptığı şarkılardan utanmamak olduğunu söylemişti. o da bir insan ve eserleri de onunla birlikte büyüyor, olgunlaşıyor. bu nedenle her şarkısından ayrı keyif alıyorum. ileride geriye dönüp baktığında utanacağını hiç sanmam, yalnızca ne kadar toymuşum diyebilir o kadar. eminim her yaşında, çevresine ne kadar duyarlı olduğunu görüp gururlanacaktır.

kendini bozmadan dimdik ve tertemiz kalan duyarlı insan, sesim oldun, sesimiz oldun. ömrüm yettiğince şarkılarını dinlemek isterim, yolun açık olsun.

(bkz:susamam)
(bkz:aşılmaz yollar)
mükemmel bir ses mü kem mel.
şarkılarının sözlerine ise mükemmel kelimesini az buluyorum . nakaratları ondan iyi söyleyen yok . susamam la birlikte daha da ünü arttı sevindik sevenleri olarak :)

içerik kuralları - iletişim