görsel
Biyokimyayı avuçlarımızın içine koyup,hadi al sev diyerek sevdiren hocadır kendisi.-bak bu 4 enzim önemli.bunu dışındakileri ezberlemeye gerek yok.gerek yok değil,sakın öyle bir gerzeklik yapma.

-bunu ben bile bilmiyorum ,sen niye öğrencen,boşver

-2 dakika tahtayaaa

gibi söylemleri ile ilgiyi hep üzerinde tutar.mütevazı bir coolluğu vardır.motorsiklet tutkusu da vardır.

deliyi nerde görsem tanırım,deli bu adam.sözün özü,severiz,çok severiz.edit:imla
Metabolizma konusunda beş şık verip soru sormadan soruyu çözdürüren efsane biyokimya hocası. Şu repliği efsanedir: "soru ne? Sana ne"

Tuseme giden öğrencilerin en favori hocalarından birisidir. Benimse en favori hocam olur kendileri.
İnanılmaz hızlı konuşur. İlk dakikalar uyum saglayamasanız da 5. dakikadan itibaren müthiş bir senkronizasyon hissi gelir. Belli periyotlarla gülümseme oluşturur. Dışardan bakan biri için artık delisinizdir.

Biyokimya gibi nefret edilen bir dersi sevdiren hocadır. Bu arada saygın ismidir.
Ders anlatışı Muhteşem bir adamdır, muhteşem. Dersi özenerek anlatır, kitabı dört dörtlüktür. Öğrencilerin yüz ifadesinden bakıp anlamadıklarını düşünürse bir daha anlatır. Aynı şeyi hızlı anlatır ama sık tekrarlar, üç kez aynı şeyi anlatabilir. Sınıfa kızdıysa o lafları da üç kez söyler. En az üç yani. Dersi de haliyle geç biter.
Adamın kendisini bırak kitabı Biyokimya sevdirir. Şöyle der bu derse bir cerrah adayı olarak girmiş olacak ama biyokimya yazarak tus sürecinı tamamlayacaksınız. Çok biyokimya yazan olmuş öyle diyorlar.
Biyokimya zaten en sevdiğim, çalışırken zevk aldığım bir dersti. Saygın hocanın dersine girince biyokimyaya olan sevgim anlatılamayacak kadar büyüdü. 9 saat ders işlesek bile son saate kadar aynı hevesle dinliyorum. İnanılmaz bilgisiyle her 10 dk da bir aydınlanıyorsunuz. Tusta da biyokimya yazmazsam artık ayıp olur :)
Diksiyonu mükemmel, biyokimya bilgisi çok iyi ama öğretmenlik olarak iyi bulamadığım hocadır.Derste çok hızlı konuşur ve normal bir öğretmenin anlattığının iki katı bilgi anlatır ve bir yerden sonra kitlenirsiniz.Akşam 8-9 a kadar ders yapar ve saat 5ten sonraki dersler tamamen verimsiz sadece dinlemek için dinlersiniz. Diğer hocalarda kitaptan takip edip, not alıp önemli yerlerin altını çiziyorken saygın hocada bunu yapamıyorum çünkü çok karışık anlatıyor.Offline da günde 4-5 video izleyip eve gidip anında tekrar etmeyi düşünüyorum