sennheiser

kaliteli kulaklıklar üreten teknoloji firması.
bunlardan bir tane aldıktan sonra bildiğiniz şarkılar bile çok farklı şarkılarmış gibi gelecek kulağınıza. ben bunca zamandır ne dinlemişim böyle deyip üzüleceksiniz geçen zamana. 3 yıllık kulaklığımı bozdum aslında yenisini almak istiyordum zaten bahanesi oldu.* mayışlar yatınca koşarak şu bebeğe sahip olmak için depara kalkacam:
https://sennheiser.com.tr/product/sennheiser-cx-500g-siyah-kulak-ici-kulaklik
çoğu rock müzik grubunun mikrofon vb ekipmanda tercih ettiği ünlü markadır. kulaklıkları da üst düzeydir ve iyi modellerinin fiyatları uçuktur.
geçen sene giriş seviyesinde bir kulak üstü bir modelini aldım 200tl civarına. ilk aldığım zamanlar oldukça hoşuma gitti. kullanımına çok dikkat ediyordum elmas tutar gibi elimde. sonra bir gün üstüne oturmuşum kablonun. kablo kırılmış, sol tarafta baslarda azalma vardı. hevesim kaçtı, ondan beridir hor kullanıyorum. yalnız sol tarafa ya ben alıştım ya da kabloyu düzleştirince geçen bir temassızlık oluşmuştu çünkü uzun zamandır sesler iyi. ilk alındığı gibi değil tabi ses kalitesi. yine de onca zaman kabloyu yanlışlıkla çekmeme rağmen hala sapa sağlam çalışıyor. birkaç seneye üst modelleriyle değiştirmek istiyorum. bir momentum serisi fena olmayabilirdi. onu da denemek isterim. tanım: çok kaliteli ses sistemleri üreten bir firma.

içerik kuralları - iletişim