seri eksileyen yazar – Tıbbiyeli Sözlük
Kimse kusura bakmasım ama bak buraya şöyle kocaman harflerle yazıyorum: tam bir geri zekalıdır.Arkadaşım sen mal mısın? Çok mu zor başka bir insanın senden farklı bir görüşte olduğunu görebilmek, anlayabilmek, algılayabilmek? Bak ben efendice gelmişim seni insan yerine koyup başlığına entry girmişim güzelce ve saygılı bir dille yorum yapmışım. Beğenmeyebilirsin hatta lütfen eskile beğenmediyesen. Ama o enrtyi eksile hatta herkesi arkana alıp eksi yağmuruna tut ama entry yerine yazar eksilemek nedir arkadaş? Sende nasıl bir nefret uyandırdı bu ki profilime gelip tüm entrylerimi eksiliyorsun? Yahu Sözlükte en beğenilen, tek bir eksi almayan entrylerimi eksileyince ne geçiyor eline? O kadar belli ki okumadan anlamadan sırf nicke bakarak oyladığın.Yahu bir insan bu kadar mı tahammülsüz olur? O kadar sahte ki şu eksiler gözümde, zerre kadar önemi yok benim için, hepsini malign listesine soksan ne yazar? Sadece sözlükte sen gibi içimdeki yazma heyecanını tüketen, hevesimi kaçıran yazarları görmek bir miktar hayal kırıklığına uğratıyor o kadar. Zaten bu ve benzeri olaylardan dolayı bir süre sessizdim. Biraz aradan sonra gelmiş art arda entry girerken tam da hızımı almışken senin gibi bir sözlük çomarına denk gelmem pek hoş olmadı elbet ama yine de beni şu kadar etkilemediğini bilmeni isterim. Zaten bu konuda şöyle bir entry'm de var (ebkz: #33590) .sayende ilk hakaretli entry'mi de girdim, şimdi sevinmişsindir de benim sinirlenmeme. Ama yok Sen devam et ohh eksile biraz da şurama eksiii. Böyle böyle canlanacak bu sözlük. Böyle böyle öğreneceksiniz burada nasıl insanca davranmanız gerektiğini. Hatta gerekirse öğreteceğiz. Size kalmadı daha buralar.Dipçik notçuk: çok daha güzel ve uzun entry'm sözlükte bir türlü tutturamadığımız bir başka sistem hatası yüzünden telef oldu. Fazlasıyla sitem edip ağıtlar yaktıktan sonra üşenmeyip yeniden yazdım ama eskisi kadar iyi olmadı tabi. Bunu da o entry çok içimde kaldığı için belirtmek istedim o kadar. Dexterity ve batikon, laptopunuza su dökülsün e mi?!Dur Son son bir not daha: allah'ınıza kurban nolur artık tüm entrylerimizi görebilmemizi sağlayan bir fasilite getirin şuraya. şu entry'mi bulabilmek için taa tarama geçmişime gittim de aradım da bulabildim. Bulamaya da bilirdim. Canınız sağ olsun ama yine de siz bi düşünün bu fikri derim.
Sebebi ne ki diye sormak istediğim yazardır. Şahsen seri artılayan bir yazar olarak hiç anlam veremiyorum. Bi sorun varsa ulaş yazar kardeş, eksileyip kaçmakla olmuyor...
Sözlükte katıldığına artı katılmadığına eksi verildiğini algılayamamış yazardır. Çocuktur, bir konuda aynı fikirde olmadığı kimsenin tüm fikirlerini yok sayacak kadar tahammülsüzdür.