seri eksileyen yazar

ortaya atılan bir fikir karşısında 3 reaksiyon verilebilir:
1) katıldığımı söyleyebilirim.
2) katılmadığımı söyleyebilirim.
3) katılsam da katılmasam da hiçbir şey söylemeyerek sessiz kalabilirim.

belki de o an için yazarın profiline girmiş ve girilerini okurken katılmadığı girileri eksilemiş, katıldıklarına veya fikri olmadıklarına ses çıkarmamıştır. netice itibariyle seri eksilemiş bulunmaktadır ama etik dışı olduğunu söylemek doğru değildir.
durup durup bir anda hatalarınızı yüzünüze söyleyen arkadaşınızın yaptığına benzetilebilir. hatalı olduğunuz noktasına dikkat çekmek istemiş olabilir.
seri olmasa da eksiliyorum bazen.
lakin 10 u geçmemiştir eksilediğim entry sayısı.
ama bunu yaparken de hep dikkatle yaparım.
çevrimiçi insan sayısı pik yaptığında eksilerim.*

o anda aktif yazar sayısı az ise asla vazgeçmem eksilemekten.o entryi not alırım, en savunmasız olduğunda eksilerim*. böyle de kin dolu bir insanım*
 spoiler!
ama siz gönül rahatlığı ile eksileyebilirsiniz, ben bakmıyorum
kafatasçı, hadsiz, ahlaksız bebelere karşı olacağım kişi. elden başka bişi gelmiyo...
vicdansızdır. daha dün kayıt oldum (23 saat önce) ve seri eksilendim.
profile girmiş, ya allah deyip kolları sıvayıp başlamış arkadaş. lan açtığım başlıkların altına genelgeçer, nötr bilgiler girmişim. bunlardan ne istedin! 4 - 5 ay önce de başıma geldiydi. bir sorun, düzeltme önerisi ya da beğenmediği bir kısmı varsa mesaj atmasını salık verdiğim kişi. cidden merak ettim.

Êdît: hâkkındâ iyi şeyler düşünmediğim, yazmadığım biri var buralarda. ondan şüpheleniyorum. eğer öyleyse yazılarında çizmeye çalıştığı olgun, entelektüel adam profilinin tersine bir iş yapıyor demektir. benim hakkımda olumsuz bir şey düşünüyorsan bunu tüm entrylerimi eksilemekle göstermeye çalışmak, parti fanatikliği yaparak karşı tarafın yaptığı iyi olan şeyleri bile kötülemekle eşdeğer cahilce bir hareket bence.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim