serkan inci – Tıbbiyeli Sözlük
Beyin ölümü gerçekleşmiş bi insanın hayatsal fonksiyonlarını makineye bağlı kalmadan koruyabilmesinin tıptaki yegane örneğidirHekim karşıtı kurduğu tek bir cümlenin bile kaale alınacak tarafı yoktur tarafımca allaha havale edilmiştir
hekim eleştirisini bir yana bırakıyorum, ancak kendi icraatlarına bakarak kendisi hakkında yorum yapabilirim.

oluşturduğu inci sözlük zımbırtısı nedeniyle şu anda bir nesilde küfür etmenin ve şiddetin normalleşmesine katkı sağlamıştır.

Bugün sosyal mecrada her lafın sonuna aq, amk ekleyen 10-12 yaşındaki çocukların bir çoğunun sorumlusu da ta kendisidir kanımca.Şiddeti normalleştirirsen, bir gün gelir seni bulur bunu unutmayalım.
inci sözlük denen bok çukurunun vasıfsız temsilcisi. caps kültürünün yaratıcısı olduğunu iddia ederek beni güldürmüştür. ezik.
Bir insan beyinsiz olarak nasıl yaşarın göstergesi. Doktorlarla ilgili yazdıkları hala aklımda.
iktidar yanlısı kıç yalayıcının tekidir. güç nerdeyse kalçası oraya dönüktür. kitlesel söylemlerin ve mesleksel ayrımlaşmayı örgütleyen grupları birbirine düşüren sahtekarların ekmeğine yağ sürecek açıklamalarıyla değersiz bir varlıktır.
benim maaşımdan o şerefsizin vergisi geri verilsin ama benim olduğum hastaneye de adım atmasın.
Sözlük için vergi verip vermediğini merak ettiğim ultrasaldırgan şahsiyet ,sanki tüm hekimler yatıyor bu vergi verip çalışıyorcasına sağa sola hakaret yağdıran,ilgi çekmeye çabalayan zavallımsı