sevgili sen – Tıbbiyeli Sözlük
vazgeçmiştim senden. artık davranışları umrumda değil düşünmüyorum onu ,demiştim senin için. çıkarmıştım hayatımdan seni büsbütün zira insan kendi katilini sevemezdi, sevmemeliydi. bir süre idare ettim yokluğunla. kitap okudum, bulmacalar çözdüm, sinemaya gittim mesela. gayet hoşnuttu hayatımdan. sevgili sen

senleyken olan hayat sensiz hayatın fragmanı bile olamaz. Ne kadar iyiydim sen yokken. yüzünü görsem tükürmem bile diyordum. cahildim besbelli. rahat olmamın sebebi seninle karşılaşmayacak olmamdı bilmiyordum. derken çok zaman geçti

yine karşılaşır olduk. her şey sen yokkenki gibiydi en azından kendimi buna inandırıyordum. ama o mücevher gibi teninden sapsarı saçlarından o kokundan vazgeçemeyeceğimi biliyordum. sırf bu yüzden seninle karşılaşmamaya çalışıyordum. bunca yaptıklarından sonra seni affetmem yüzsüzlük olurdu. çok üzdün beni çok. ama ben üzülmeye alışkındım kolay kolay devrilen tiplerden olmadım hiç.

sevgili sen

senin için her yapmaz dediğimi yaptın her olmaz dediğimi oldurdun. keşke burada senin hakkında güzel şeyler paylaşabilseydim ama sen beni çok kırdın ve dahası rencide ettin. bu duygu tarif edilemez .

ve ben yine dayanamadım. esrarım gibisin ,ayrılamadım. bugün senin hakkında arkadaşımla konusacaktım. yapamıyorum onsuz diyecektim. 9 mutlulukla çıktığım yolda sürekli seni düşündüm. sesini gözlerini

sonra seni gördüm yanında bir kızla

9la çıktığım moralım eksi 9 oldu. belli etmedim önüme baktım yürüdüm. bu bahsi kapatayım dedim. tüm bunlara rağmen esas koyan ney biliyor musun,?

sabah senin hakkında konuşmayı düşündüğüm içimi dökeceğim kız yanıma geldi ve seni işaret etti.

umrumda değil ben artık onunla ilgilenmiyorum diyip kestirip attım. ama sen yine beni rezil ettin. çaresizliğimin tesellisi üzüntümün çaresi yok haberin olsun.

bir kaç duam var senin için

ilki: umarım bana yaşattıklarını yaşarsın

ikincisi ise umarım benim durumuma düşersin.

korkma beddua değil benimkiler. aksine tek tek yaşadım o anları. söylediklerim seni beter etmez hatta tekrar olsa tekrar yaşamak isterim o heyecanları.

ama dikkat et sevgilim güzel anların büyüsüne kapılıp mutluluğun elinden akıp gitmesine izin verme ileride lazım olacaktır. sakın ha benim yaptıklarımı yapıp kendin gibi bir öküze rastlama .yakar canını. aralıkta için yanar kavrulursun. gerçi sen acı çekerken bile bir meleği kıskandıracak güzellikte oluyorsun. her neyse çok uzattım.sevgili eski sevdiğim beter ol . hoşçakal.
Ettiğin duaların aynısı hepimizi üzenlerin başına gelir inşallah.

Sevgili sen'e benim de lafım var, seni allah'a havale ettim dahasi da olamaz.
Sevgili bile diyemeyeceğim kadar değersiz sen kendin de farkındasın yaptıklarının daha hala umut besliyor olmana inanamıyorum yani.sana artık hoşçakal bile dedim daha ne bu bana alışkanlığın arkadaş.düşmedin yakamdan gitti.
Sevgili sen,

Seni Sevdiğim her an içim yandı bunu bil. Hatta senin beni benim sevdiğim kadar sevemeyeceğini de biliyorum.

Kendine aşık olduğunu sırf çıkarların için benimle olmaya çalıştığınıda biliyorum..Senin için neredeyse hayatımdan vazgeçecek olduğum gelir aklıma hep. Ama olsun senden çok şey öğrendim.

Senin gibi olmamayı öğrendim.Kimseyi de senin gibi sevemeyeceğimi de....

Olsun ben yinede mutluyum. `varlığın yüzümü güldürmedi yokluğun mu koyacak?`