sevgilisiz yaşayabilen insan

  • /
  • 8
eski sevgilim olmayandır. çünkü o her zaman egosunu tatmin etmek için birini aradı. biri onu sevsin hep. bakın karşılıklı değil bu kısma dikkat. ilk düşürdüğüyle birlikte muhtemelen. ne oldu seviyo musunuz bari? hiç sanmıyorum.
bazıları da var. unutmak için çıktım. he he canım. ben neden yapmıyorum peki? ben niye kendi kendime unutuyorum? bunu yapmak hem karşıdakine hem sana saygısızlık değil mi? bu durumu kendi kendine atlatamayacak kadar zayıf karakterli misin sen?
bazıları da var. içine sinmeyen kimseyi kalbinin eşiğinden bile geçirmez. böyleleri ile karşılaşmak dileğiyle. inşallah varsınızdır.
uzaylı muamelesi çekilen insandır. hele ki etrafında çiftler çoğalmışsa içlerinden kendine görev çıkarıp birilerini bulmaya çalışanlar olur.

sanırsın ki susuz ekmeksiz yaşayan insandır, aksine baş ağrısız yaşar bu insan.
eğer ki o kişinin yakın arkadaşları sevgili ise karşı cins olanın sen onu benim kadar sevemezsin sözünü dinleyip kaldıran insandır.
bir de o yakın arkadaşının sen sevmeyi nereden bilirsin bla bla...
yani tahammül seviyesi yüksek olan bir insandır sevgilisi olmayan insan.
bu benimdir. insan önce yaşayamam sanıyor ama sonra alışıyor. alışıyor şarkıların sadece kendisine ait olmasına, filmlere tek başına gülmeye, tek başına yürümeye sokaklarda. kendini tanıyorsun en güzeli bu, neyi gerçekten sevip sevmediğini, neyin seni gerçekten mutlu edip gerçekten üzdüğünü anlıyorsun. belki sonrasında daha başarılı ilişkilere yelken açabiliyorsun bu sayede...
en asil duyguların insanıdır diyeceğim bir gülme geliyor hahahh.*
sevgilisiz yaşanır, sevgisiz yaşanmaz
nasıl yaşıyorsunuz aq
edit: tıbbiyeli sözlük sap kaynıyormuş bide bunu meşrulaştırmışlar diycek fazla bişey yok
işini gecelik gören insandır.
zaman zaman da başka çaresi olmayan insandır (bkz:çayı içilecek adam kalmamış)


(not: illa ki kalmıştır lakin bazen denk gelmiyor işte)
ben olabilirim sanırım. kimle konuşmaya başlasam ciddi düşündüğünü belirtiyor, evlilikten konu açıyor falan filan. bu yüzden yıldım. ben hayır kurumu muyum arkadaşım. kandırılıyor, tufaya getiriliyor gibi hissediyorum. arkadaşca takıl işte. demek ki sene evlenmeye layık görmüyorum.
  • /
  • 8

içerik kuralları - iletişim